حضور و مشارکت بیشتر زنان در انتخابات احزاب مصوب نشد

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، پروانه مافی در نشست صمیمانه با بانوان اسلامشهری که با حضور فریده اولادقباد، رییس فراکسیون زان مجلس شورای اسلامی‌و سید فاطمه ذوالقدر نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی‌برگزار شد طی سخنانی با اشاره به برخی اقدامات کمیسیون زنان در مجلس شورای اسلامی‌در حوزه اجتماعی اظهار داشت: تسهیل ازدواج جوانان، قانون حمایت از خانواده و تشکیل کمیته پیشگیری از آسیب‌ها از جمله این اقدامات و تلاش‌ها در کمیسیون زنان است.

مافی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون ۱۷ نماینده زن در مجلس شورای اسلامی‌به فعالیت مشغول هستند گفت: ما به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی‌وظیفه خطیر ارتقا وضعیت زنان را بر دوش گرفته ایم و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی‌با اشاره به اینکه برای افزایش مشارکت سیاسی زنان در جامعه تلاش‌های بسیاری توسط نمایندگان بانوان در مجلس شورای اسلامی‌صورت گرفته بیان کرد: در تلاش بودیم تا زنان بیشتر در انتخابات احزاب حضور و مشارکت بیشتری داشته باشند که مصوب نشد.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده توانستیم ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه اقتصادی برای زنان سرپرست خانوار اعتبار بگیریم عنوان داشت: در جریان بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور، با الحاق یک جزء به ردیف ۲۰ بند الفتبصره ۱۴  ماده واحده این لایحه موافقت کردند که براساس این جزء الحاق شده به ردیف ۲۰ بند الف تبصره ۱۴؛ مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان از درآمد این ردیف جهت بیمه زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست اختصاص یافت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی‌بیان کرد: با توجه به اینکه نیمی‌از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند و تربیت نیمی‌دیگر از جامعه را برعهده دارد، لازم است به مسائل زنان توجه ویژه داشته باشیم همانطور که در بودجه سال ۹۷ حدود ۲۳۰ میلیارد تومان بابت بیمه زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست اختصاص داده شد چرا که چشم امید زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست به رأی نمایندگان است تا دغدغه این زنان کاهش یابد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند