حضور وزرا در شهرستان های استان تهران با هماهنگی استانداری باشد

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهرف انوشیروان محسنی بندپی، صبح پیج شنبه با حضور در جلسه شورای اداری پیشوا طی سخنانی اظهار داشت: از مردم شریف شهرستان پیشوا که در جریان حوادث اخیر آرامش خود را حفظ کردند تشکر ویژه می‌کنم و مردم این شهرستان اجازه هیچ گونه بهره برداری و سو استفاده به دشمنان ندادند.

محسنی بندپی افزود: مشکلات مطرح شده از سوی مدیران شهرستان کاملا منطقی و بجا است و در راستای رفع مشکلات مردم مطرح شده است و استان تهران علیرغم داشتن اسم بزرگ و استقرار ۲۰ درصد صنایع کشور از مشکلات عمیق و دیرینه در سال‌های گذشته رنج می‌برد و مختص به این دولت نبوده است و در حوزه بهداشت و درمان شاخص تخت‌های بیمارستانی استان تهران حتی از متوسط کشوری هم پایین تر است.

حضور وزرا بدون هماهنگی با استاندار تهران در شهرستان‌ها نفعی برای مردم ندارد

استاندار تهران با انتقاد از حضور برخی وزرا در شهرستان‌های استان تهران بدون حضور و هماهنگی با استاندار بیان داشت: حضور وزرا بدون استاندار تهران در شهرستانها نفعی برای مردم ندارد و همیشه استاندار تهران در حاشیه قرار داشته و بعنوان نمونه زمانی که من سرپرست وزارت تعاون بودم به هر استانی که سفر می‌کردم در ابتدا با استاندار هماهنگ می‌کردم و اگر موافقت می‌کرد به آن استان وارد می‌شدم.

وی گفت: :در مکاتبه ای که با معاون اول رئیس جمهور داشتیم ایشان وزرای دولت را مکلف کردند که بدون هماهنگی با استاندار تهران به شهرستان‌های استان سفر نکنند و اگر غیر از این باشد حتی فرمانداران هم نمی‌بایست وزیر را همراهی کنند.

محسنی بندپی عنوان داشت: در فضاهای آموزشی بعد از استان البرز کم ترین فضای آموزشی را دا یم و در تهران ۳۴ و در کلاس‌های شهرستان‌ها ۳۴ نفر در هر کلاس درس هستند و در این راستا نگاه غلط و اشتباه که تهران را استانی برخوردار می‌دانست باعث انباشت این مشکلات شد.

دادستان پیشوا در خصوص ساخت بیمارستان از دانشگاه آزاد این شهرستان مطالبه گری کند

استاندار تهران با اشاره به اینکه دادستان پیشوا باید در خصوص ساخت بیمارستان از دانشگاه آزاد این شهرستان مطالبه گری کند اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان شاخص تخت‌های بیمارستانی استان تهران حتی از متوسط کشوری هم پایین تر است و در جلسه ای که با رئیس جمهور محترم داشتیم مشکلات استان را در ۱۷ محور مطرح کردم و تاکنون سه جلسه در خصوص تسریع در تکمیل بیمارستان داشتیم و روند خوبی را طی می‌کنند لذا دادستان شهرستان بعنوان مدعی العموم به بحث ساخت بیمارستان این شهرستان که می‌بایست توسط دانشگاه آزاد ساخته می‌شد ورود پیدا کند.

شهرک صنعتی پیشوا از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج می‌شود

استاندار تهران گفت: در استان تهران توانستیم با مکاتبه با رئیس سازمان محیط زیست و استدلال کارشناسی که در خصوص شهرک صنعتی پیشوا کردیم این شهرک باید از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج شود و با ۷ دلیل استدلال کردیم که شهرک صنعتی پیشوا باید از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خروچ پیدا کند.

وی گفت: در خصوص راه اندازی مترو با بازدید دکتر نوبخت به لحاظ تخصیص بودجه مشکلی نداریم و با همکاری سازمان بازرسی کل کشور مقرر شد ظرف ۳ ماه آینده این طرح عملیاتی شودو تنها شهرستان استان تهران که به لحاظ آب شرب در تابستان گذشته مشکل داشت شهرستان پیشوا بود و انتقال آب از سد ماملو که جمعا ۱۰ کیلومتر است باید عملیاتی شود.

راه اندازی شعبه بیمه تامین اجتماعی در پیشوا ظرف دو هفته آینده

محسنی بند پی در ادامه از راه اندازی شعبه بیمه تامین اجتماعی در پیشوا ظرف دو هفته آینده خبر داد و گفت: در سال ۹۹ شعبه تامین اجتماعی در شهرستان پیشوا افتتاح خواهد شد اما پیشنهاد می‌کنم که با ساختمان استیجاری ظرف دو هفته آینده آغاز به کار خواهد کرد.

استاندار تهران بیان داشت: پیشوا قطب کشاورزی و کشت گلخانه ای استان است و متاسفانه ۳۰ درصد آبیاری مبتنی بر فناوری‌های نوین است و باید در این خصوص با بهره گیری از تصفیه خانه جنوب این امر را ارتقاا داد و با توجه به اینکه  ۴۶ درصد اراضی کشاورزی استان تهران در دشت ورامین قرار دارد نسبت به توسعه آبیاری قطره ای برای ما اولویت دارد و ۲۶ درصد اشتغال در شهرستان پیشوا کشاورزی است و در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان مزیت کشاورزی شهرستان پیشوا بسیار بالا است و باید در این خصوص برنامه ریزی کنیم.

فصل الخطاب ما اجرای قانون و مشارکت گسترده مردم در انتخابات است محسنی بندپی بیان داشت: تقویت ساختار نیروی انتظامی‌در شرق و غرب استان تهران به فرمانده نیرو پیشنهاد شده است که مورد موافقت ایشان قرار گرفته است.

وی گفت: دشمن با تمام توان در صدد ایجاد مشکل برای کشور و ایجاد نارضایتی در بین مردم است اما به برکت وجود مقام معظم رهبری و هدایت‌های داهیانه ایشان کشور از این بزنگاه عبور خواهد کرد و امروز دو اولویت ایجاد اشتغال و توجه به معیشت مردم از اولویت‌های دولت در استان تهران است.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند