حضور هیات بلند پایه وزارت بهداشت پاکستان در ایران

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، در این بازدید، قائم مقام وزیر بهداشت پاکستان به همراه ۱۰ نفر از مدیران ارشد وزارت بهداشت پاکستان از ایالت‌های بلوچستان، پنجاب، هند، گیلگلیت و بلوچستان، با برخی از معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت ایران دیدار خواهند داشت.

همچنین در این سفر یک هفته ای، هیات پاکستانی ضمن بازدید از شبکه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان‌های تبریز و ساری به منظور آشنایی با نظام شبکه شامل برنامه پزشک خانواده، پرونده الکترونیک سلامت، با روسای دانشگاه‌هاو مدیران و روسای شبکه‌های بهداشت، مرکز جامع سلامت در استان‌های  آذربایجان شرقی و مازندران در زمینه همکاری‌های دوجانبه به بحث و تبادل نظر می‌پردازند .

در این سفر دکتر «الله بخش ملک» قائم مقام وزارت بهداشت  پاکستان در سفر به مشهد مقدس، ضمن دیدار با رئیس و مدیران آن دانشگاه، از دستاوردها و خدمات نظام سلامت در استان خراسان رضوی بازدید خواهد کرد.

بنابر این گزارش، هیات پاکستانی با معاون کل و معاونین بهداشت و آموزشی وزارت بهداشت، مدیر عامل و مدیران بیمه سلامت، مدیر کل همکاری‌های بین الملل و مشاور وزیر در امور بهداشتی ملاقات نموده و در خصوص همکاری دوجانبه گفتگو می‌کنند.

این سفر به دنبال ملاقات وزیر بهداشت کشورمان با وزیر بهداشت پاکستان در هفتاد و دومین مجمع جهانی سلامت در اردیبهشت ماه سال جاری در ژنو و در پی توافقات دو وزیر جهت گسترش همکاری‌های دوجانبه در بخش‌های مختلف سلامت انجام می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند