حریق در ساختمان یک شرکت بیمه

فوریه 4, 2020اخبار روز بیمه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در طبقه منفی یک ساختمان اداری متعلق به یکی از شرکت‌های بیمه خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا درباره این حادثه گفت: ساعت ١۵ و ٢١دقیقه امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان اداری به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات به محل حادثه واقع در نازی آباد محله هزار دستگاه اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان چهار طبقه اداری متعلق به یکی از شرکت‌های بیمه بود که در طبقه منفی یک آن انباری به وسعت حدودا ١١٠ متر وجود داشت که به چند غرفه کوچک و بزرگ تقسیم شده بود. این محل هم بایگانی بود و هم محل نگهداری برخی از مواد اسقاطی بود که کاملا شعله ور شده و آتش به سرعت در حال گسترش بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با تاکید بر اینکه دود بسیار غلیظی به سایر طبقات سرایت می‌کرد، گفت: تعدادی از کارمندان و ارباب رجوع نیز در محل حضور داشتند که در دقایق اولیه تعدادی از آن‌ها توسط آتش‌نشانان به خارج از ساختمان هدایت شدند و تعدادی از آنها به پشت بام هدایت شدند و از طریق نردبان هیدرولیکی به سطح زمین منتقل شدند.

وی افزود در مجموع حدود ٣٠ نفر از ساختمان خارج شدند و یک یا دو نفر دچار گار گرفتگی شده بودند که به نیرو‌های اورژانس حاضر در محل تحویل داده شدند.

ملکی با بیان اینکه گروهی از آتش نشانان از لحظات اول با تجهیزات خاموش کننده و دستگاه‌های تنفسی به محل آتش سوزی رفتند گفت: علیرغم دود غلیظ عملیات اطفا را آغاز کردند. هم اکنون آتش خاموش و لکه گیری انجام شده و نیرو‌ها در حال تخلیه دود و ایمن سازی محل هستند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند