حرف رهبری مبنی بر سرمایه‌گذاری دشمن در جنگ اقتصادی را جدی نگرفتیم

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر،حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر ظهر امروز در دومین اجلاسیه خانه‌های صنعت، معدن و تجارت، در مشهد اظهار کرد: امروز دشمنان ما مایوس هستند از اینکه در حوزه مسائل نظامی‌حرفی برای گفتن داشته باشند و جبهه جنگ را در حوزه مسائل اقتصادی آورده‌اند و ما امروز باید در این جبهه، یک قرارگاه اساسی را تشکیل دهیم و واقعا این قرارگاه شکل نگرفته است.

وی افزود: مباحث مسائل اقتصادی را علی‌رغم اینکه ۱۰ سال است رهبری نظام داد زده‌اند که مسئله اصلی این حوزه است و دشمن دارد برایش سرمایه‌گذاری می‌کند، جدی نگرفته‌ایم و تعارفاتی می‌کنیم و هم مجلس هم دولت و هم دستگاه قضایی ما در حال تعارف است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد: ما بد عمل کردیم. وقتی مقایسه می‌کنیم کالایی که امروز به راحتی به صورت قاچاق به کشورمان می‌آید، همان کالا در کشور ما وقتی می‌خواهد تولید شود، ۳۵ درصد هزینه سربار از مالیات، ارزش افزوده و بیمه به آن تحمیل می‌کنیم، چه‌طور انتظار می‌کنیم افسری که با جان‌فشانی خود را به خط می‌زند، پای این مسیر بماند؟

حجت‌الاسلام پژمانفر اضافه کرد: مجموعه‌های متعددی در همین شهر مشهد با ۵۵۰ کارگر داشتیم که تعطیل شده است و به سمتی می‌رود که بیمه بیکاری به آن مجموعه دهند ولی ما به راحتی در تهران دو جلسه گذاشتیم و کاری کردیم که فعال شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره بر تمرکز بسیاری از امور و تصمیمات در پایتخت، بیان کرد: اختیاراتی که در قانون اساسی در حوزه تولید بر عهده رئیس‌جمهور بوده است، به استاندار واگذار شده است اما باز هم من به آقای جهانگیری گفتم که وقتی همه تصمیم‌گیری‌ها را متمرکز در تهران کردید، نتیجه‌اش این می‌شود که ۳۷ واحد بزرگ تولیدی ما دفاترشان را در تهران می‌گذارند چون امتیازات ویژه‌ای را در پایتخت می‌توانند بگیرند.

این عضو جبهه پایداری در ادامه ابراز کرد: ما در مجمع این استان گفتیم چرا از دستگاه‌ها مطالبه‌گری کنیم؟ هر جلسه یک دستگاه را دعوت کردیم تا مشکلات خود را از لحاظ قانونی و اجرایی در حوزه استانی و ملی بگویند و بعد مجمع را در ارتباط با پیگیری این مشکلات هم در استان و هم در تهران فعال کردیم.

حجت‌الاسلام پژمانفر تاکید کرد: مهم‌ترین مسئله امروز تمرکزی است که وجود دارد. اگر آقای رئیس جمهور همین بخش‌نامه‌ای را که طی آن به استانداردها در بخش تولید اختیاراتی داده شده بود و آقای جهانگیری لغو کردند را دوباره اجرا کنند، حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد استان‌ها حل می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند