حاکمیت تفکر بسیجی فتنه اخیر دشمن را خنثی کرد

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی‌دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور خود در هیات عمومی‌دیوان عدالت اداری که همزمان با هفته بسیج و در جریان مراسم ویژه این هفته در آغاز نشست هیات عمومی‌ایرد شد، بسیج را از زبان امام راحل (ره) مصداقی از شجره طیبه قرآنی دانست و گفت: چهل سال پیش در چنین روزهایی حضرت امام (ره) فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد و با صدور این فرمان کشور و انقلاب برای همیشه بیمه شد.

وی افزود: اگر بخواهیم بسیج را آنطور که هست بشناسیم، باید به بیان امام (ره) در این زمینه مراجعه کنیم. ایشان درباره بسیج فرمودند: اگر بخواهیم مصداق کاملی از ایثار، خلوص، فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، چه کسی سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود. بسیج شجره طیبه و درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می‌دهد.

رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: امام راحل(ره) با آن مقام والای فقهی و معنوی درباره بسیج می‌فرماید: من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند؛ چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی‌افزود: امام راحل (ره) با بصیرت معنوی خویش بیش از سه دهه پیش راه مقابله با فتنه‌های مستکبران را شکل گیری هسته‌های بسیجی در جهان اسلام می‌دانست و می‌فرمود: باید هسته‌های مقاومت را در تمامی‌جهان بوجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی کشور را از فتنه‌های مختلف نجات می‌دهد؛ گفت: در حوادث اخیر و در فتنه‌هایی که آمریکا به روال چهل ساله اخیر در ایران اسلامی‌ایجاد کرد، با لطف و عنایت الهی، هدایت‌های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی، هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه‌ها خنثی شد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به حوادث اخیر تصریح کرد: اغتشاش‌ها و بلواهای اخیر نشان داد دشمنان چه نقشه‌هایی برای ما دارند و عوامل آنها چگونه در روزهای گذشته در کشور ما عمل کردند و با همین تفکر بسیجی بود که مردم در سراسر کشور به صحنه آمدند و از اغتشاشگران برائت جستند و در شهر تهران هم شاهد بودیم که چگونه مردم وارد عرصه شدند و ایفای تکلیف کردند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی‌در پایان با اشاره به روحیه و تفکر استکبارستیزی بسیج گفت: همه ما در سال‌های گذشته شاهد بودیم که چگونه یک اندیشه لیبرالی در میان عده ای از مدیران شکل گرفت و باعث شد که چشم امیدشان به غرب باشد. همین اندیشه بود که حتی پس از خروج آمریکا از برجام اروپایی‌ها که یازده تعهد را برعهده گرفته بودند، حتی یک مورد را هم انجام ندادند و هنوز هم از ایران طلب کارند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند