جزئیات قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان وسایل باری اعلام شد

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مهدی ریاحی‌فر در خصوص بیمه تکمیلی رانندگان وسایل باری، اظهار کرد: در قرارداد امسال، علاوه بر راننده و همسر، دو فرزند آنها نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند که البته در صورت داشتن فرزند بیمار صعب‌العلاج، محدودیتی برای تحت پوشش قرار گرفتن وجود ندارد.

وی درباره تعهدات قرارداد جدید گفت: سقف تعهدات خدمات بستری عمومی‌مانند جراحی، شیمی‌درمانی، رادیوتراپی و … ۷ میلیون تومان و سقف تعهدات خدمات بستری نیز ۱۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همچنین در پاراکلینیک گروه اول مانند سونوگرافی، ماموگرافی، ام‌ار آی و … سقف تعهدات ۵۰۰ هزار تومان و پاراکلینیک گروه دوم نیز ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ افزود: در جراحی‌های سرپایی که بیمار نیاز به بستری ندارد، سقف تعهدات ۳۰۰ هزار تومان و در زایمان نیز ۳ میلیون تومان نسبت به سال قبل اضافه شده است. همچنین سقف تعهد آمبولانس شهری ۱۰۰هزار تومان و خارج شهری ۱۳۰ هزار تومان تعیین شده است. در خصوص بیمه عمر نیز ۱۰ میلیون تومان فوت به هر علت و فوت به دلیل حادثه نیز ۵ میلیون تومان تعیین شده که در مجموع برای فوت بر اثر حادثه ۱۵ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

به گفته ریاحی‌فر، برای استفاده از مراکز طرف قرارداد، معرفی‌نامه به صورت الکترونیک و با ارائه کد ملی انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست.

وی همچنین در خصوص حق بیمه رانندگان وسایل باری گفت: به طور متوسط سرانه هر نفر در ماه ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است که ۲۷ هزار تومان نیز برای بیمه عمر و حادثه تعیین شده است.افراد جدیدالورود با هماهنگی بیمه‌گذار پذیرش می‌شوند و رانندگانی که می‌خواهند فرزند خود را تحت پوشش این بیمه تکمیلی قرار دهند، تا ۱۵ دی ماه زمان دارند.

ریاحی‌فر تأکید کرد: در حال حاضر ۱۸هزار و ۲۹۱ راننده جدیدالورود به جز فرزندانشان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته‌اند.

در ادامه غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری کشور با اشاره به اینکه ۹۰درصد بار کشور از طریق جاده‌ها اتفاق می‌افتد، گفت: یکی از بخش‌هایی که مورد تحریم قرار گرفت، بخش حمل و نقل جاده‌ای است که در بحث لاستیک،  لوازم یدکی و… رخ داد و طی دو سال گذشته دچار تنگنا و فشار شد که البته با تلاش توانستیم از آن عبور کنیم.

وی افزود: طی ۸ ماهه امسال ۱۳ میلیون تن کالای اساسی از بنادر حمل کردیم که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.

دغاغله تأکید کرد: همچنین طی این مدت ۲٫۵ میلیون تن کالای کشاورزی و تره‌بار حمل شده است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری کشور در مورد بیمه تکمیلی رانندگان وسایل باری مؤسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی گفت: سال گذشته به منظور افزایش رفاه رانندگان وسایل باری، بیمه تکمیلی این افراد به همراه همسرانشان ایجاد شد که امسال در قرارداد جدید، دو فرزند آنها نیز به بیمه اضافه شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۷۸۰هزار راننده تحت پوشش بیمه بوده‌اند که پیش‌بینی می‌شود در قرارداد جدید تعداد تحت پوششی‌ها به یک میلیون و ۸۰۰هزار نفر برسد.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند