جذب ۸۵ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف پزشکی لرستان

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از جذب ۸۵ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف پزشکی در استان خبر داد.

محمدرضا نیکبخت امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این پزشکان متخصص رشته‌های زنان، جراحی، بیهوشی، پوست، اعصاب و روان، طب اورژانس، داخلی هستند و بسته به نیاز در سطح استان جذب و بین شهرستان‌های استان پخش می‌شوند.

وی تصریح کرد: ۳۵ درصد پزشکان جذب شده بومی‌استان و ۶۵ درصد غیربومی‌هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: در حال حاضر در رشته‌هایی از جمله زنان، چشم، ارتوپدی کمبود پزشک متخصص داریم که امیدواریم در آینده افزایش پیدا کنند.

نیکبخت خاطرنشان کرد: خوشبختانه بعضی از رشته‌های فوق تخصص مثل فوق تخصص آی سی یو و غدد اطفال برای اولین بار وارد استان شده است.

وی یادآور شد: جذب متخصص در استان نسبت به سال‌های قبل افزایش ۳۵ درصدی داشته است و پزشکان جذب شده برحسب نیاز و کمبود متخصصین در سطح استان توزیع می‌شوند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند