ثبت نام حدود ۶۰هزار نفر از استان مرکزی برای حضور در آئین اربعین

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

وحید اسکندری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تا به امروز در کشور بیش از سه میلیون و ۲۸۰ هزار نفر در سامانه سماح، به منظور حضور در آئین و راهپیمایی اربعین حسینی ثبت نام کرده اند که از این تعداد، ۵۹ هزار و ۳۰۰ نفر متعلق به استان مرکزی هستند.

مدیر حج و زیارت استان مرکزی ادامه داد: ثبت نام در سامانه سماح رایگان است و در مجموع ۲۲ هزار تومان به منظور خدمات درمانی و بیمه ای زائران دریافت می‌شود.

وی افزود: اگر زائرین برای ثبت نام به دفاتر زیارتی مراجعه کنند مبلغ سه هزار تومان بابت ثبت نام و در مجموع مبلغ ۲۵ هزار تومان دریافت می‌شود.

مدیر حج و زیارت استان مرکزی گفت: ثبت نام در سامانه سماح برای زائرین اربعین از ۱۰ شهریورماه سال جاری آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

اسکندری عنوان کرد: زائران پیاده روی اربعین بدون نیاز به اخذ روادید و به شرط ثبت نام در سامانه سماح همراه با گذرنامه معتبر برای زیارت اربعین امام حسین(ع) وارد کشور عراق شوند.

وی گفت: سال گذشته در کل کشور نزدیک به دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۲ هزار نفر متعلق به استان مرکزی بودند.

مدیر حج و زیارت استان مرکزی اظهار کرد: با توجه به حضور گسترده مردم در پیاده روی اربعین و بسته بودن مرزها فعلا اعزام به عتبات انجام نمی‌شود و دو روز پس از اربعین، اولین کاروان عتبات عالیات از استان مرکزی فرستاده خواهد شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند