ثبت نام بیمه تکمیلی برای اصحاب رسانه فارس/ اعمال تخفیف ۳۰درصدی

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی اژدری شنبه در نشست خبری در حوزه خبرنگاران بیان کرد: بیش از دو سال است که پیگیر بیمه تکمیلی و بیمه عمر بوده و طی این مدت شاهد بودیم  بیمه عمر دست خوش تغییراتی شد. 

وی افزود: توجه به حوزه معیشت ،درمان و حوزه رفاهی خبرنگاران مورد توجه واقع شده و سعی شده تا ارائه تسهیلات مختلف به خبرنگاران در جهت افزایش حوزه‌های رفاهی خبرنگاران در نظر گرفته شده است. 

اژدری متذکر شد: پس از تحریم‌ها قیمت داروها و خدمات درمانی افزایش یافته و پس از رایزنی با دستگاه‌های مرتبط سعی شده تا خدمات رفاهی در حوزه بیمه ای ایجاد شود و طی شش ماه گذشته به این جمع بندی رسیده ایم که از طریق یکی از بیمه این خدمات به حوزه خبرنگاران ارائه شود. 

او ادامه داد: سعی شده تا در بیمه تکمیلی که برای خبرنگاران در نظر گرفته شده تمامی‌خدمات بیمه ای برای افراد مد نظر باشد.

وی با ارائه مثال از این طرح عنوان کرد: در طرح محدود اقتصادی ٣٠ درصد تخفیف در نظرگرفته شده که این طرح برای هر بچه صفر تا ١۵ سال سالانه ٢٠٩ هزار تومان و برای هر فرد ١۵ سال به بالا ۴١٨ هزار تومان است . 

وحید توکلیان نماینده بیمه نیز در این نشست خبری گفت: در طرح بیمه تکمیلی دوره انتظار سه الی ٩ ماه به تناسب با نوع بیماری در نظر گرفته شده است. 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند