ثبت نام بیمه تکمیلی برای اصحاب رسانه فارس/ اعمال تخفیف ۳۰درصدی

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی اژدری شنبه در نشست خبری در حوزه خبرنگاران بیان کرد: بیش از دو سال است که پیگیر بیمه تکمیلی و بیمه عمر بوده و طی این مدت شاهد بودیم  بیمه عمر دست خوش تغییراتی شد. 

وی افزود: توجه به حوزه معیشت ،درمان و حوزه رفاهی خبرنگاران مورد توجه واقع شده و سعی شده تا ارائه تسهیلات مختلف به خبرنگاران در جهت افزایش حوزه‌های رفاهی خبرنگاران در نظر گرفته شده است. 

اژدری متذکر شد: پس از تحریم‌ها قیمت داروها و خدمات درمانی افزایش یافته و پس از رایزنی با دستگاه‌های مرتبط سعی شده تا خدمات رفاهی در حوزه بیمه ای ایجاد شود و طی شش ماه گذشته به این جمع بندی رسیده ایم که از طریق یکی از بیمه این خدمات به حوزه خبرنگاران ارائه شود. 

او ادامه داد: سعی شده تا در بیمه تکمیلی که برای خبرنگاران در نظر گرفته شده تمامی‌خدمات بیمه ای برای افراد مد نظر باشد.

وی با ارائه مثال از این طرح عنوان کرد: در طرح محدود اقتصادی ٣٠ درصد تخفیف در نظرگرفته شده که این طرح برای هر بچه صفر تا ١۵ سال سالانه ٢٠٩ هزار تومان و برای هر فرد ١۵ سال به بالا ۴١٨ هزار تومان است . 

وحید توکلیان نماینده بیمه نیز در این نشست خبری گفت: در طرح بیمه تکمیلی دوره انتظار سه الی ٩ ماه به تناسب با نوع بیماری در نظر گرفته شده است. 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند