توجه به نماز و مسجد کشور را بیمه می کند

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محسن قرائتی بعدازظهر چهارشنبه در اجلاسیه نماز استان با بیان اینکه مسجد و توجه به نماز کشور را بیمه می‌کند اظهار داشت: وقتی در نماز پیشانی بر سجده می‌گذاریم این نشانه عظمت نماز است.

وی با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که مسلمان نمازخوان شویم ادامه داد: با وجود ماهواره‌ها و تهاجم فرهنگی، کارها سخت شده ولی باید به اقامه و احیای نماز توجه کنیم.

وی خواستار ترویج فرهنگ نماز در کشور شد و با اشاره به اینکه ایجاد حکومت اسلامی‌یادآور شد: آینده بر مبنای حکومت صالحان، با رعات وحدت، رهبری و تمسک به قانون محقق می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، خواهان تلاش برای رفع مشکلات براساس توجه به مبانی دینی شد و گفت: حوزه‌های علمیه باید به این موارد توجه کنند زیرا تولید محتوای علوم قرآنی بر مبنای نیاز جامعه رسالت طلاب و حوزه‌های علمیه است.

حجت الاسلام قرائتی تحقق ایجاد حکوت الهی را از مهمترین رسالت حوزه‌های علمیه برشمرد و گفت: تبلیغ شیوه‌های معارف الهی با تلاش طلاب علوم دینی می‌تواند مردم را متوجه مظامین قرآنی کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند