توانایی ارایه خدمات بانکی مورد نیاز صنوف را داریم

دسامبر 2, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالمجیدپورسعید در مراسم امضا تفاهم‌نامه بانک ایران زمین و اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار، با اشاره به نقش بی‌بدیل اصناف در تامین نیازهای مردم در بازار گفت: با توجه به اهمیت فعالیت اتحادیه بارفروشان در حوزه‌های تولیدی و صادراتی، ما این اطمینان را می‌دهیم که از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنیم تا بتوان خدمات را به کامل‌ترین شکل، به صنوف ارایه دهیم. بر این اساس، هر سرویس و خدمتی که در نظام بانکی به مردم ارائه می‌شود، در بانک ایران زمین نیز وجود دارد؛ این در حالی است که تاکید ما بر کیفیت خدمات است.

این مقام مسئول در نظام بانکی افزود: ما در بانک ایران زمین با استفاده از دانش مجموعه بانک، برای انتظار و نیاز مشتریان راه حلی پیدا می‌کنیم که یا ترکیب خدمات و یا خلق خدمات جدید است؛ بر این اساس، مجموعه انتظارات نظام صنفی از سوی گروه مالی ایران زمین که شامل بیمه، صرافی، کارگزاری و مواردی از این دست است، برآورده کرده و خدمات ویژه‌ای را به این بخش از اقتصاد ایران ارایه خواهیم داد.

پورسعید اضافه کرد: همچنین بانک ایران زمین، شرکت فناوری اطلاعاتی دارد که توانایی ارائه و تامین تمامی‌خدمات وجود دارد و اطمینان داشته باشید که با توجه به امکانات و شرایط با تمام توان در کنار شما هستیم.

همچنین در این نشست، فرهاد اینالویی، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین نیز در ادامه این نشست، درباره نیازسنجی و شخصی سازی خدمات در بانکداری دیجیتال، گفت: از زمانی که بحث تفاهم‌نامه با اتحادیه بارفروشان آغاز شد، نگاه از جنس شریک استراتژیک و زیرساخت‌های مورد تقاضا بیش از یک مشتری ساده بود؛  در حالیکه بانکداری دیجیتال با بانکداری الکترونیک متفاوت است؛ زیرا در بانکداری دیجیتال سرویس‌ها و خدمات شخصی‌سازی شده و متناسب با نیاز مشتری طراحی و در ارائه می‌شود در حالی که در بانکداری الکترونیک محصولی آماده به مشتری ارائه می‌شود.

به گفته وی، شعبه دیجیتال نیز گذاری از سیستم فعلی به سیستم آینده است. خدمات موجود وجود دارد اما کارمندی وجود نداشته و در این شعبات فقط خدمات بانکی ارائه نمی‌شود و مشتری می‌تواند خیل وسیعی از نیازهای خود را در این شعبات تامین کند.

اینالویی، در پایان از رونمایی از ۷۰ سرویس جدید در خرداد ماه سال جاری خبر داد و افزود: شعبه باید به محلی برای ارائه مشاوره به مشتریان تبدیل شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند