تهران| ۲۵ هزار ورزشکار اسلامشهری تحت پوشش بیمه ورزشی قرار دارند

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، قدیر آرمیان امروز در نشستی با خبرنگاران با اشاره به استقبال و علاقه‌مندی شهروندان اسلامشهر به ورزش اظهار داشت: در شهرستان اسلامشهر ۴۸ هیئت ورزشی مشغول فعالیت هستند و اگر ورزشکاران ورزش‌های همگانی را به این آمار بیفزاییم ۸۰ هزار ورزشکار در اسلامشهر به صورت حرفه‌ای، قهرمانی و همگانی در تمام رده‌های سنی آقایان و بانوان ورزش می‌کنند.

وی بیان کرد: شهرستان اسلامشهر با سرانه ورزشی ۴۸ سانتی‌متر از سرانه مناسبی نسبت به تهران که ۳۵ سانتیمتر است برخوردار بوده و باید تلاش کند تا به استاندارد کشور که یک متر و ۲۰ سانتی متر است برسد.

رئیس اداره ورزش شهرستان اسلامشهر با اعلام وجود ۷ پایگاه قهرمانی در اسلامشهر افزود: شهرستان اسلامشهر در رشته‌های کشتی، والیبال، بسکتبال، بوکس، ووشو، تنیس روی میز، دو و میدانی، جودو، وزنه‌برداری و ورزش‌های رزمی‌دارای سالن‌های تخصصی برای فعالیت‌های ورزشی است.

آرمیان بیان کرد: در رشته‌های کشتی، والیبال، کاراته، بوکس، رزمی‌و تکواندو قطب استان تهران بوده و قهرمانان برجسته‌ای از اسلامشهر در تیم‌های ملی افتخار می‌آفرینند.

آرمیان در ادامه با اشاره به فوتبالیست‌های نام آوری اسلامشهری که در لیگ‌های برتر و دسته یک توپ می‌زنند گفت: در برخی رشته‌های ورزشی از جمله فوتبال به دلیل نبود سالن تخصصی بسیاری از فوتبال دوستان و علاقه مندان به این رشته ورزشی پس از مدتی تمرین برای ادامه فعالیت ورزشی و ورزش حرفه‌ای به تیم‌های تهران رجعت می‌کنند.

وی ضمن بیان برنامه‌های هفته گرامیداشت تربیت بدنی در این شهرستان تصریح کرد: در طول هفته تربیت بدنی بیش از ۵۵۰ عنوان برنامه ورزشی توسط ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی با همکاری ادارات مختلف در اقصی نقاط شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

رئیس اداره ورزش شهرستان اسلامشهر ادامه داد: برپایی همایش پیاده‌روی، دو صحرانوردی، دوچرخه‌سواری، تجدید میثاق با امام راحل، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار و تجلیل از آنان و تجلیل از استعدادهای برتر ورزشی از برنامه‌های شاخص در هفته تربیت بدنی در اسلامشهر بود.

وی در پایان با اشاره به طرح ابتکاری به منظور تجلیل از قهرمانان بین‌المللی و جهانی ورزشی در اسلامشهر خاطرنشان کرد: در راستای تجلیل و حمایت از قهرمانان و مدال‌آوران مسابقات ملی و بین‌المللی در قالب طرحی از سوی کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر اسلامشهر مجوز تراکم تشویقی برای احداث بنا به ورزشکاران بین‌المللی و نام‌آوران جهانی اعطا می‌شود که این نوع تجلیل در کشور کم سابقه بوده است.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند