تهران| ۲۲ هزار نفر از روستائیان اسلامشهری از دفترچه بیمه سلامت روستایی برخوردار هستند

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

رضا کارگشا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با اشاره به خدمات ارائه شده توسط بیمه سلامت در این شهرستان اظهار داشت: عملیات بیمه‌گری در شهرستان اسلامشهر در سه دفتر پیشخوان دولت ارائه می‌شود که به مناسبت هفته سلامت با استقرار در دو دفتر پیشخوان و ملاقات با مردم تائیدیه‌هایی که از طریق اتوماسیون انجام می‌شود را به‌طور حضوری انجام و رسیدگی می‌کنیم.

وی ادامه داد: حضور در بیمارستان امام رضا(ع) و عیادت و دلجویی از بیماران بستری در بیمارستان که دفترچه بیمه سلامت دارند، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، حضور در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای امامزاده عقیل(ع) و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا از دیگر برنامه‌های هفته سلامت در شهرستان اسلامشهر است.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه در اکثر مراکز درمانی، بهداشتی و بیمارستان‌ها پوسترهای اطلاع‌رسانی برای آشنایی شهروندان با بیمه سلامت نصب شده تاکید کرد: یکی از اهداف بیمه سلامت تقویت اطلاع‌رسانی به مردم و آشنایی با خدمات بیمه سلامت است و اینکه دانش سلامت و سواد بیمه‌ای افراد ارتقا یابد.

کارگشا سپس به ارائه خدمات بیمه‌گری در دفاتر پیشخوان و اداره بیمه سلامت شهرستان اشاره کرد و افزود: با استقرار اداره بیمه سلامت در اسلامشهر نظارت بر مراکز درمانی و موسسات، پذیرش اسناد موسسات و پزشکان طرف قرارداد در اسلامشهر انجام و دیگر نیازی به مراجعه همکاران به اداره کل استانی نیست.

وی همچنین افزود: تائید دارو با توجه به اینکه تمام داروخانه‌ها امکان تائید اینترنتی را هم دارند و همچنین داروهایی که نیاز به تشکیل پرونده باشد در محل اداره بیمه سلامت اسلامشهر انجام و نیز وصول اظهارنامه موسسات بیمه‌گذار و مباحث درآمدی نیز در شهرستان اسلامشهر انجام می‌شود.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان اسلامشهر در ادامه با اشاره به ۲۲ هزار نفر جمعیت روستایی که دفترچه بیمه سلامت روستایی دارند گفت: این روستائیان تحت پوشش بیمه سلامت از طریق مراکز جامع سلامت روستایی شبکه بهداشت در قالب نظام ارجاع و پزشک خانواده خدمات بیمه‌ای دریافت می‌کنند.

کارگشا بیان کرد: از ۹ مرکز جامع سلامت روستایی که در هر مرکز حداقل یک پزشک خانواده، ماما، خدمات دندان‌پزشکی و دارویی ارائه می‌شود در قالب نظارت‌های ماهانه و مشترک توسط اداره بیمه سلامت شهرستان اسلامشهر بازدید می‌شود.

وی در پایان با اشاره به ۱۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت در این شهرستان خاطرنشان کرد: خدمات درمانی و بیمه‌ای به این جمعیت تحت عناوین صندوق بیمه کارکنان دولت، صندوق بیمه سایر اقشار که شامل خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، اتباع، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد هستند، صندوق بیمه روستایی، صندوق بیمه سلامت همگانی و صندوق بیمه ایرانیان که بیمه خویش فرما است ارائه می‌شود.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند