تهران| همه ورزشکاران بهارستانی تا پایان سال کارت بیمه ورزشی دریافت می‌کنند

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهارستان، حسن داورزنی امروز در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته تربیت بدنی با اشاره به کمبود سرانه ورزشی در شهرستان بهارستان اظهار داشت: آمار ورزشکاران غیرسازماندهی شده بیش از ۱۰ هزار نفر است که در باشگاه‌های خصوصی و ورزشی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: پیش از این با محدودیت‌های فراوانی در زیرساخت‌های ورزشی شهرستان بهارستان روبه‌رو بودیم که در دو سال گذشته زیرساخت‌ها و اماکن ورزشی ۴۰ درصد رشد داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با اشاره به وجود ۷ هزار و ۶۰۰  ورزشکار سازمان‌یافته در این شهرستان بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این آمار تا پایان سال جاری به ۱۲ هزار نفر خواهد رسید که همه ورزشکاران دارای کارت بیمه ورزشی باشند.

داورزنی همچنین ادامه داد: ۲۰ هزار مترمربع به سرانه‌های زیرساختی و ورزشی بهارستان افزوده شده است در حالی که در گذشته سرانه ورزشی بهارستان ۱۰ دهم درصد بود‌.

وی سپس با اشاره به تعویض کف‌پوش سه سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان در این شهرستان بیان کرد: چمن مصنوعی شهر گلستان با اعتباری بالغ بر ۲۲  میلیارد ریال در سال جاری به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان همچنین به فعالیت ۱۵۰ باشگاه ورزشی خصوصی در بهارستان اشاره کرد و گفت: باشگاه‌های خصوصی که کلاس رقص برگزار کنند با هماهنگی دادستانی و نیروی انظامی‌اعمال قانون و پلمب خواهد شد.

داورزنی با تأکید بر توسعه تنوع رشته‌های ورزشی در بهارستان تصریح کرد: سالن مسابقه‌ای شهرستان بهارستان با ظرفیت ۶۰۰ صندلی برای رشته‌های والیبال، بسکتبال، کشتی و رشته‌های رزمی‌با اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در دست احداث است که نخستین سالن مسابقه‌ای در شهرستان بهارستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان همچنین به تکمیل خانه جوان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اشاره کرد و افزود: اگر این اعتبار از سوی اداره کل ورزش و جوانان تأمین شود در کمترین زمان می‌توان خانه جوان را تکمیل و به مرحله بهره‌برداری رساند.

داورزنی در پایان با اشاره به عدم استقرار کانون استعدادیابی ورزشی در شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: به دنبال ایجاد این کانون جهت استعدادیابی و پایگاه قهرمانی هستیم تا طبق استانداردهای روز جهان این مهّم را محقق سازیم.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند