تهران| مشکلات بیمه‌ای و مالیاتی اصناف بهارستان پیگیری می‌شود

ژانویه 13, 2020اخبار روز بیمه

جعفر درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به مشکلات مالیاتی و بیمه صاحبان واحدهای صنفی اظهار داشت: مباحث بیمه‌ای و مالیاتی با تلاش مسئولان ذی‌ربط در انجام اقدامات مؤثر برای حفظ آرامش بازار و اصناف به‌کار گرفته خواهد شد.

وی با اشاره به نقش مؤثر اصناف در ایجاد اشتغال در شهرستان بهارستان بیان کرد: ایجاد اشتغال توسط اصناف بر هیچ کس پوشیده نیست و روند ایجاد اشتغال توسط اتاق اصناف همچنان در دستور کار قرار دارد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان افزود: اتحادیه‌های پوشاک، قالیبافان و کیف و کفش توانسته‌اند با ایجاد اشتغال مناسب بیش از ۵۰۰ نفر را در ۲ ماه گذشته در این صنوف مشغول به‌کار کنند.

درویشی با اشاره به آرامش بازار و مراکز خرید در شهرستان بهارستان تصریح کرد: دشمن درصدد برهم زدن آرامش اقتصادی در جامعه است و همه ما وظیفه داریم در مقابل توطئه دشمنان با صلابت و اتحاد ایستادگی کنیم.

وی ادامه داد: هدف دشمن برهم زدن آرامش در جامعه و ملتهب کردن بازار با هدف ایجاد نارضایتی است که این مسئله تازگی ندارد همچنان که دشمن پس از انقلاب نیز همواره به دنبال از بین بردن آرامش در جامعه بوده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان در پایان با تأکید بر نقش اعضای اتاق اصناف در آرام‌سازی جامعه خاطرنشان کرد: کنترل بازار با کمک اصناف اتفاق می‌افتد و مدیران نیز باید مشکلاتی که اصناف با آن روبه‌رو است را برطرف کنند.

انتهای پیام/ ۲۲۰/ح

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند