تهران| سطح پوشش بیمه سلامت در دماوند افزایش پیدا می‌کند

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، مجید صفری امروز در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به کمبود سرانه‌های درمانی استان اظهار داشت: با وجود اینکه ۵۲ درصد درآمد کل کشور از استان تهران تأمین می‌شود اما متأسفانه این استان جزو استان‌های محروم محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر افزایش پوشش بیمه سلامت در شهرستان دماوند تصریح کرد: تداوم در اجرای طرح تحول سلامت در راستای برنامه ششم توسعه می‌تواند سبب افزایش خدمات درمانی، تقویت تجهیزات و امکانات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بیشتر شود.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: با توجه به پایلوت بودن شهرستان دماوند در بسیاری از شاخص‌های بهداشت و درمان در استان تهران، مردم باید نسبت به این امر مهّم در دماوند ترغیب شوند.

صفری همچنین با اشاره به پیشرفت پروژه‌های عمرانی در دماوند بیان کرد: پروژه‌های عمرانی بیمارستان سوم شعبان دماوند در حال انجام است و علاوه بر آن تلاش داریم تا کیفیت ارائه خدمات‌ به مردم نیز در بیمارستان‌های این شهر تقویت شود.

وی همچنین در پایان با اشاره به تراکم بیماران در بیمارستان سوم شعبان خاطرنشان کرد: با تکمیل پروژه  بیمارستانی حضرت فاطمه(س) به صورت کامل قطعاً از میزان مراجعه‌کنندگان به بیمارستان سوم شعبان دماوند کاسته می‌شود.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند