تهران| جرائم بیمه‌ای کارآفرینان رباط‌کریم برطرف می‌شود

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، مهناز ریاضتی عصر امروز در هیجدهمین جلسه رفع موانع تولید استان تهران با اشاره مشکلات تامین اجتماعی شهرستان رباط‌کریم اظهار داشت: تعدادی از کارآفرینان مشاغل خانگی ایجاد و در قالب کارگاه و مونتاژکاری به افراد بی‌بضاعت می‌دهند که در زمان آموزش ماموران بیمه آن‌ها را در لیست بیمه و جرائمی‌برای آن‌ها در نظر گرفتند.

وی سپس افزود: در مذاکره با رئیس بیمه شهرستان رباط کریم مقرر شده که باید در قالب آموزشگاه فعالیت کنند در حالی که اینها کارورز هستند و در منازل به صورت محدود آموزش می‌دهند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رباط کریم بیان کرد: طبق آخرین پیگیری‌ها و توافقات صورت گرفته مقرر  شد نماینده بیمه در شهرستان حضور پیدا کرده و نسبت به این موضوع رسیدگی شود.

ریاضتی سپس با اشاره به مشکلات واحدهای ریخته‌گری در شهرستان رباط‌کریم گفت: در مورد واحدهای ریخته‌گری طبق جلسه با مسئولان صنعت، معدن و محیط زیست مقرر شد تعداد واحدها براساس زمان استقرار قبل از سال ۸۹ برآورد شود.

وی عنوان کرد: از ۴۹ واحد که ۲۰۳ مورد شغل ایجاد کرده‌اند ۲۶ واحد قبل از سال ۸۹ استقرار یافته‌اند و همچنین ۳۰ واحد در شهرک صنعتی و ۱۹ مورد در خارج شهرک فعال هستند که ۱۰ واحد مشکل تامین سوخت دارند.

گفتنی است بر مبنای مصوبه مقرر شده تا پایان سال ۹۹ شرکت نفت سوخت‌رسانی به این ۱۰ واحد سوخت‌رسانی را پذیرفته و پس از آن شرکت شهرک‌های صنعتی زمین‌هایی را در شهرک شمش‌آباد اختصاص دهد تا در شهرک‌ها مستقر شوند.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند