تهران| تمدید بخشنامه بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی در انتظار مصوبه هیئت وزیران است

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد چالویی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع موصوبات کارگروه تسهیل رفع و موانع تولید مربوط به حوزه تأمین اجتماعی است اظهار داشت: در ۶ ماه نخست سال جاری ۶۴ جلسه توسط ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با ۱۹۶۲ مصوبه برگزار شده که بیش از  ۷۴ درصد  مصوبات با توجه به بخشنامه بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی به حوزه تأمین اجتماعی مرتبط است.

وی همچنین بیان کرد: ۷٫۴ درصد مصوبات مربوط به سرمایه در گردش، ۴ درصد مربوط به سرمایه ثابت، ۷٫۸  درصد مصوبات مربوط به استمحال، ۴ درصد مربوط به امور مالیاتی و ۱۲٫۶ درصد مربوط سایر موارد را دربر می‌گیرد.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران افزود: با طرح مشکلات واحدهای تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مصوبات لازم ابلاغ می‌شود که در صورت عدم رفع مشکل در هر مرحله‌ای با پیگیری متقاضی، موضوع مجدد در این ستاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

چالویی با اشاره به امکان تمدید بخشنامه بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد:با توجه به پایان مهلت بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان برای تمدید آن مکاتبات لازم صورت گرفته و در ستاد ملی تسهیل نیز مصوب شده اما اجرای آن نیاز به مصوبه هیئت وزیران دارد.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند