تهران| تمدید بخشنامه بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی در انتظار مصوبه هیئت وزیران است

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد چالویی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع موصوبات کارگروه تسهیل رفع و موانع تولید مربوط به حوزه تأمین اجتماعی است اظهار داشت: در ۶ ماه نخست سال جاری ۶۴ جلسه توسط ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با ۱۹۶۲ مصوبه برگزار شده که بیش از  ۷۴ درصد  مصوبات با توجه به بخشنامه بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی به حوزه تأمین اجتماعی مرتبط است.

وی همچنین بیان کرد: ۷٫۴ درصد مصوبات مربوط به سرمایه در گردش، ۴ درصد مربوط به سرمایه ثابت، ۷٫۸  درصد مصوبات مربوط به استمحال، ۴ درصد مربوط به امور مالیاتی و ۱۲٫۶ درصد مربوط سایر موارد را دربر می‌گیرد.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران افزود: با طرح مشکلات واحدهای تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مصوبات لازم ابلاغ می‌شود که در صورت عدم رفع مشکل در هر مرحله‌ای با پیگیری متقاضی، موضوع مجدد در این ستاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

چالویی با اشاره به امکان تمدید بخشنامه بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد:با توجه به پایان مهلت بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان برای تمدید آن مکاتبات لازم صورت گرفته و در ستاد ملی تسهیل نیز مصوب شده اما اجرای آن نیاز به مصوبه هیئت وزیران دارد.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند