تهران| تاکید نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بر رسیدگی فوری به حق بیمه ایثارگران و جانبازان

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، سیده فاطمه ذوالقدر عصر امروز در نخستین همایش فرهنگی ورزشی همسران جانباز شهرستان اسلامشهر که با حضور همسران جانباز در مجموعه فرهنگی تفریحی خوارزم برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک ربیع الاول اظهار داشت: قطعاً نقش زنان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، پیروزی انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کسی پوشیده نیست و این مایه افتخار و مباهات بنده است که در جمع خانواده‌ها و همسران جانباز باشم چه بسا خدمات شما همواره مشهود است و شما بانوان افتخار ایران هستید و همواره باید به بهانه‌های مختلف از شما دلجویی و قدردانی شود.

وی با اشاره به پیگیری مسائل و حقوق زنان در محبس شورای اسلامی‌بیان کرد: با توجه به مشکلی که اخیراً در رابطه با حق بیمه ایثارگران و جانبازان پیش آمده با تذکری به رئیس جمهور خواهان رسیدگی فوری به وضعیت حق بیمه جانبازان و ایثارگران شدیم تا این موضوع در اولویت رسیدگی قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی‌ادامه داد: امنیت، آرامش و ثبات امروز کشور در گرو فداکاری و ایثار جانبازان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس بوده و نباید بیش از این اسباب زحمت و دغدغه این عزیزان و خانواده‌های شان فراهم شود.

ذوالقدر ضمن ابراز خرسندی از حضور و فعالیت بانوان در عرصه‌های مختلف علمی‌اجتماعی فرهنگی ورزشی بیان کرد: با تاکیدات مقام معظم رهبری بر نامگذاری سال رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و اینکه نیمی‌از جامعه را زنان تشکیل می‌دهند و این مشارکت و حضور فعال زنان را در تمام عرصه‌ها می‌طلبد چگونه می‌توان بدون حضور و مشارکت زنان و نادیده گرفتن بانوان به رونق تولید و رشد اقتصادی دست یابیم؟

وی افزود: زنان جامعه ما باید به خودباوری برسند چرا که هر کدام از بانوان می‌توانند مشارکتی حتی در خانه داشته و با توانمندی‌های خود موجب موفقیت فرزندان و خانواده شوند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه زنان همواره دوشادوش انقلاب بوده و در راهپیمایی‌ها و انتخابات حضور گسترده داشته‌اند و باید مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند گفت: طبق دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر اینکه زنان باید در مقدرات کشور شرکت داشته باشند نمایندگان مجلس نیز بر حضور ۳۰ درصدی زنان با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آنان در پست‌های مدیریتی کشور تاکید می‌شود.

ذوالقدر با اشاره به طرح‌ها و لوایحی که در فراکسیون زنان در راستای حمایت از بانوان صورت گرفته بیان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم برای بانوانی که حضانت فرزند خود را می‌گرفتند اما قیومیت نداشتند قانونی در کمیسیون مصوب کنیم تا فرزندان بتوانند از ارث و درآمدی که از پدرانشان برایشان رسیده استفاده کنند و این کمکی برای ایتام باشد.

وی در پایان با اشاره به موضوع جدی فرو نشست‌ها در سطح استان تهران خاطرنشان کرد: به دلیل ساخت و سازهای بی‌رویه، کشاورزی‌های خارج از بافت، وجود قنات‌ها و جلوگیری از فاجعه‌ای در استان تهران در زمینه بافت‌های فرسوده امیدواریم ما نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی‌بتوانیم با تعامل با مسئولان شهرستان‌های استان تهران و شهرستان اسلامشهر به برطرف شدن مسائل محیط زیست و احیای زمین کمک کنیم.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند