تهران|‍ حمایت‌های بیمه‌ای سبب ماندگاری روستائیان و کشاورزان در روستاها می‌شود

ژانویه 27, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، مهدی یوسفی جمارانی امروز در جلسه با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان تهران با اشاره به مهم‌ترین ملزومات جذب نیروی کار در بخش کشاورزی اظهار داشت: مدیریت و مواجهه با خطرات فعالیت‌های اقتصادی، تضمین بازنشستگی و تحقق امنیت شغلی افراد یکی از مهم‌ترین ملزومات جذب نیروی کار توانمند در بخش کشاورزی و فعالیت‌های روستایی است.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات مهمی‌که دولت در جهت توسعه پایدار روستایی انجام داده است حمایت‌های بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می‌باشد تا بتواند ماندگاری روستائیان و کشاورزان را در روستاها به ارمغان آورد.

فرماندار فیروزکوه افزود: در سال‌های اخیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گام‌های اساسی در راستای توسعه بیمه اجتماعی برداشته که نتیجه این تلاش‌ها، گسترش ضریب نفوذ بیمه‌شدگان و مستمری بگیران است.

یوسفی جمارانی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی مناسب این خدمات به روستائیان می‌تواند زمینه فراگیر شدن این خدمات را در شهرستان فیروزکوه فراهم کند تصریح کرد: بهترین ابزار تبلیغات استفاده از ظرفیت دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی‌روستا و همچنین مستمری بگیران است و می‌توان از این ظرفیت در جهت تشویق و ترغیب مخاطبان به‌خوبی استفاده کرد.

در ادامه مهدی ابارشی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان تهران نیز با اشاره به اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: صندوق بیمه اجتماعی متولی گسترش چتر تأمین اجتماعی به معنی عام در سطح جامعه است، هنوز هم اقشار زیادی وجود دارند که تحت پوشش نظام تأمین اجتماعی قرار نگرفته‌اند و ما ماموریت داریم روستائیان، عشایر، کشاورزان و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر را پوشش دهیم.

وی روستائیان و عشایر استان تهران را به استفاده از همه ظرفیت‌ها برای فراگیر کردن بیمه اجتماعی تاکید کرد و افزود: این امر سبب خواهد شد در آینده افرادی که توان مالی مناسب ندارند با حمایت صندوق از بنیه اقتصادی خوبی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/۲۲۰/ح

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند