تمهیدات شهرداری تهران برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید «قاسم سلیمانی»

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از آماده‌باش ۱۰۰ درصدی شهرداری تهران برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار «قاسم سلیمانی» خبر داد.

غلامحسین محمدی  در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به جلسه ظهر امروز معاونین شهردار تهران در مورد اتخاذ تهمیدات ویژه مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی که با ریاست شهردار تهران برگزار شد، گفت: شهرداری تهران عمیقا با مردم شهر تهران در سوگ از دست دادن سردار شهید قاسم سلیمانی همراه است و از همان لحظات ابتدایی انتشار خبر شهادت ، شهردار تهران دستور دادند که کلیه بخش‌های مرتبط برای گرامیداشت و زنده نگهداشتن یاد و نام این شهید وارد عمل شوند.

وی با بیان این که سازمان زیباسازی ۳۰ هزار متر مربع فضای محیطی شهر را به زنده نگهداشتن نام و یاد شهید سردار قاسم سلیمانی اختصاص داده است گفت: ظهر امروز جلسه‌ای به ریاست شهردار تهران در راستای هماهنگی بیشتر برای پوشش مراسم تشییع پیکر این شهید برگزار شد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با بیان این که پیش بینی می‌شود که علاوه بر مردم شهر تهران جمعیت زیادی از شهرهای اطراف برای شرکت در این مراسم حضور یابند گفت: به همین دلیل اتوبوسرانی، تاکسیرانی و مترو در آماده باش ۱۰۰ درصد قرار دارند و اتوبوس و مترو نیز در روز تشییع پیکر سردار،  رایگان خواهد بود.

محمدی از استقرار اتوبوس‌ها در مبادی ورود شهر خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه معاونان خدمات شهری ، حمل و نقل فرهنگی و اجتماعی و امور مناطق حضور داشتند و مقرر شد تا با محوریت منطقه ۶ تهران که محل برگزاری مراسم تشییع پیکر این شهید است، اقدامات پوشش داده شود و همچنین برای مناطق ۱۱ و ۱۲ که احتمال دارد در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی درگیر شوند نیز برنامه‌ریزی‌های صورت گرفت.

وی با بیان این که دانشگاه تهران محل تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی است و به همین دلیل تمامی‌نواحی منطقه ۶ تدارک لازم را برای پاسخگویی هر چه بیشتر به مردم خواهند داشت تصریح کرد: پیش بینی می‌شود که جمعیت میلیونی در مراسم تشییع پیکر این سردار شهید شرکت کنند و به همین دلیل برنامه ریزی‌های دقیقی برای پاسخگویی به این حضور میلیونی انجام دادیم.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند