تمدید طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، این طرح که از سوی  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به اجرا گذاشته شده در مرحله قبل با استقبال گسترده کارکنان این سازمان در سراسر کشور روبرو شد.

با توجه به عدم امکان ثبت‌نام بعضی از همکاران و با هدف جلوگیری از تضییع حقوق ایشان حسب موافقت مدیرعامل سازمان نسبت به تجدید فرصت ثبت‌نام برای مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۹‏/۹‏/۹۸ لغایت ۲۹‏/۹‏/۹۸  اقدام شده است.

همکاران واجد شرایط و علاقه‌مندی که در مرحله قبل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند در مهلت ۱۰ روز مذکور با مراجعه به لینک فراخوان شناسایی مدیران به آدرس www.tamin.ir  و یا  سامانه نظام پیشنهادات اقدام کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند