تمام فعالیت‌های ما در راستای فراهم کردن مقدمات ظهور است

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: هرآنچه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، دینی و مذهبی انجام می‌دهیم به جهت فراهم کردن مقدمات ظهور است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی امروز در شورای سیاست‌گذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیت‌های مهدوی استان که در بیت نماینده ولی‌فقیه برگزار شد، اظهار کرد: تمام فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم در زمینه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، دینی و عمرانی در راستای فراهم کردن مقدمات ظهور است

وی ادامه داد: می‌توانیم بگوییم همه این فعالیت‌ها مقدمه است و ظهور ذی المقدمه، لذا اصل و پایه اساسی این است که برنامه‌ها با کمیت و کیفیت بیشتر انجام شود.

 شاهرخی با اشاره به اینکه بعد از آماده شدن پایه کار باید آن را به سطح جامعه هدف شامل جوانان و نوجوانان کشاند، عنوان کرد: مهدویت را باید به‌گونه‌ای گسترش دهیم که مخاطبینی که اولویت دارد با این مباحث آشنا شوند که در این راستا از دانشگاهیان، آموزش‌وپرورش و مؤسسات فرهنگی انتظار می‌رود که از این برنامه‌ها استقبال و با آن‌ها همراهی کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به اینکه امام علی(ع) وعده تحقق حکومت مهدوی را در نهج‌البلاغه داده است، تصریح کرد: دیگر ادیان امیدی به آینده ندارند چون افقی برای آن‌ها روشن نیست، وقتی بدانیم قطعاً به هدف می‌رسیم تلاش و کوشش بیشتری می‌کنیم.

 وی با اشاره به اینکه این کلام امام علی(ع) باید تلاش ما را در اجرای برنامه‌های حوزه مهدویت صدچندان کند، اظهار کرد: در این راستا باید با تمام وجود افکار خود را بکار گرفته و اعمال خود را از نظر کیفیت و کمیت بسنجیم.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند