تمام ساکنان در شهرستان هشترود بیمه دارند

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، احمد شیرجنگ ظهر امروز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به مناسبت هفته بیمه سلامت با اعلام این خبر افزود: درسال ۹۷مبلغ ۶۰میلیارد ریال برای ارایه خدمات پزشک خانواده روستایی به شبکه بهداشت ودرمان از طرف سازمان بیمه سلامت پرداخت شده است.

وی با یادآوری اینکه بیشترین جمعیت تحت پوشش شهرستان هشترود به صندوق روستاییان است گفت:۳۹۱۳۶نفر که اغلب به دلیل اینکه جزو ساکنین مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۲۰۰۰۰نفر هستند از خدمات برنامه پزشک خانواده روستایی بهره مند شده اند.

شیرجنگ خاطر نشان کرد: بیش از ۱۶هزار مورد عمایات بیمه گری اعم از صدور، تمدید، تعویض، والمثنی انجام شده و مبلغ بیش از ۴۰۰ میلیون ریال کار مزد از بابت این خدمات به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرار داد پرداخت شده است.

شیرجنگ در مورد ارایه خدمات به بیمه شدگان با بیان اینکه درحال حاضر کلیه پزشکان ومراکز درمانی درشهرستان با سازمان بیمه سلامت قرارداد دارند و همکاری مستمر می‌کنند افزود: نظارت بر موسسات ارایه خدمات سلامت طرف قرارداد در سطح شهرستان یکی دیگر از وظایف ما است و در این مورد نیز هزینه قریب به ۶میلیارد ریال از بابت هزینه‌های دارویی به داروخانه‌های سطح شهرستان پرداخت کردیم.

رئیس بیمه سلامت هشترود به رفع همپوشانی بیمه ای و چند بیمه ای نیز اشاره کرد و گفت: همپوشانی بیمه ای تامین اجتماعی و نیروهای مسلح را قبل از مراجعه به مراکز درمانی رفع شود، طبق قانون هر ایرانی یک دفترچه بیمه داشته باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند