تمام خسارت‌ سال ۹۷ بیمه‌شدگان “سرمد” تا نیمه آبان تسویه می‌شود

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در سومین جلسه دوره‌ای مشترک صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد مقرر شد، تمام خسارت‌های سال ۹۷ تا نیمه آبان ماه تسویه و روند پرداخت پرونده‌های سال جاری تسریع شود.

جلسه مدیران صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد روز شنبه ۴ آبان در بیمه سرمد برگزار شد و موضوعات خسارت‌های معوق، تسریع در ارائه خدمات، حل مسائل بیمه‌ای هنرمندان و توسعه همکاری‌ها مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

در این جلسه با اشاره به نقش صندوق اعتباری هنر در حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور، توسعه کمی‌و کیفی خدمات بیمه‌ای مهمترین برنامه صندوق اعتباری هنر عنوان شد.

قرارداد سال ۹۷- ۹۸ در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و بیان شد سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار هزینه درمانی توسط اعضا در سامانه بیمانو ثبت و بارگذاری شد همچنین در اجرای قرار داد سال ۹۷ بیمه درمان تکمیلی با شرکت بیمه سرمد بیش از ۹۰ هزار پرونده به شرکت بیمه‌گر ارسال و بیش ۹۵ میلیارد ریال خسارت بیمارستانی و دندانپزشکی طی ۸۲ هزار تراکنش در بیش از ۸۰۰ مرحله به بیمه شدگان پرداخت شد.

در این جلسه مقرر شد که روند پرداخت خسارت پرونده‌هایی که به‌دلیل نقص مدرک تاکنون پرداخت نشده است، سریعاً مورد بررسی مجدد قرار گیرد و تا ۱۵ آبان خسارت‌های معوق پرداخت شود.

در خصوص قرارداد بیمه تکمیلی سال ۹۸- ۹۹ نیز با توجه به آسیب‌پذیری اهالی فرهنگ و هنر و تکریم جایگاه آنان تصمیم گرفته شد بررسی مدارک پزشکی از سوی بیمه تسریع و روند پرداخت خسارت‌ها در موعد مقرر انجام پذیرد.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند