تقدیر از دستگاه‌های برتر لرستان در قالب جشنواره شهید رجایی

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سمانه حسن پور در گفت و گو با رسانه‌ها، اظهار داشت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی از مجموع دو هزار امتیاز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی، گفت: دستگاه‌های اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل امورمالیاتی، شرکت توزیع برق، اداره کل جهاد کشاورزی و بیمه سلامت استان، به عنوان دستگاه‌های برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شناخته شده اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان، بیان داشت: ادارات کل امور اقتصاد و دارایی و محیط زیست در کسب امتیاز شاخص‌های عمومی به عنوان دستگاه‌های برتر معرفی شده‌اند، همچنین در بخش شاخص‌های اختصاصی اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌ عنوان دستگاه‌های برتر شناخته شده‌اند.

حسن پور با بیان اینکه در بخش شهرستانی نیز فرمانداری خرم‌آباد و بروجرد به عنوان دستگاه‌های برتر شناخته شده‌اند، افزود: اداره بهزیستی شهرستان سلسله و اداره امور مالیاتی بروجرد نیز دستگاه‌های برتر هستند.

وی، خاطر نشان کرد: دستگاه‌های برتر در حوزه توسعه استان و اقتصاد مقاومتی بانک ملی، اداره کل شیلات و شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند