تفکرات بسیج انقلاب و نظام اسلامی را بیمه کرد

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سلیلی بعدازظهر دوشنبه در یادواره شهدای شهرداری آمل و یادمان شهدا ی مدافع حرم این شهرستان افزود: در هرجایی که تفکرات و اراده بسیج پای کار بوده، موفقیت نیز به دست آمد.

وی با بیان اینکه بسیج فقط تصور و داشتن کارت بسیج نیست بلکه یک مکتب ارزشی است، افزود: امروز اگر بسیج ، تفکر و روحیه بسیجی درکشور نبود،  باید نام  ایران  را درموزه‌ها  می‌دیدم.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بسیج  در راه دفاع از دین خدا پیر شد، اما در این  مکتب پایدار و ماندگار  ماند، اضافه کرد: بنیان استراتژیکی و تجارب دانش که بسیج دارا است، در هیچ برهه زمانی اجازه نداد محاسبات اعتقادی وارزشی در کشور خدشه دار و کمرنگ  شود.

سلیلی در بخش دیگری با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب بارها و به دفعات در خصوص پیامدهای مذاکره با طرف‌های برجام را متذکر شده بودند، اما دولتمردان اصرار بر ادامه آن داشتند، گفت: بهرحال تاریخ و گذشته کشورهای غربی کاملا مشخص و امید بستن به تعهدات واهی آنها به جز از دست دادن زمان، نتیجه ای دیگری برای کشور نخواهد  داشت.

وی تفکر و روحیه بسیجی و اعتقاد به نیروهای جوان و تکیه بر تخصص و دانش بومی‌را در شرایط حساس کنونی کشور بهترین ضامن امنیت و پایداری و اهرم مطمئن جمهوری اسلامی‌درعبور  از شرایط  سخت کنونی دانست.

وی با بیان اینکه دشمنان درهرحال قابل اعتماد نیست و در برجام و موضوع اغتشاشات اخیر مدیریت سوخت درکشور  بوده است که به خوبی ماهیت خود را نشان دادند، گفت: ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی‌با حضوری پرصلابت در روزهای اخیر صف خود را از اغتشاگران جدا کردند.

در این مراسم از خانواده شش شهید شهرداری آمل و نیز خانواده  پنج شهید مدافع حرم شهرستان آمل تجلیل شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند