تغییر تاریخ برگزاری رویدادهای فرهنگی در سوگ سردار

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/اصفهان معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌اصفهان از تغییر تاریخ برگزاری کنسرت‌ها، اجرای تئاترها و اکران فیلم‌ها در اصفهان خبر داد و گفت: زمان ثبت‌نام اهالی رسانه برای شرکت در جشنواره فیلم فجر استانی نیز به روز هفدهم دی‌ماه موکول شد.

محمدعلی جعفری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بعد از انتشار خبر شهادت سپهبد سلیمانی، خیلی از سالن‌های برگزارکننده کنسرت و تئاتر و همچنین سینماها، به‌صورت خودجوش و پیش از اعلام رسمی‌نهادهای متولی اعلام کردند که برنامه‌های خود را تعطیل می‌کنند.

وی ادامه داد: روال عمومی‌بر این است که هنگام اعلام عزای عمومی‌برنامه‌هایی از این دست تعلیق و با برنامه‌های متناسب جایگزین شود یا اینکه با فاصله و در فرصتی مناسب شاهد برگزاری آن باشیم، به همین دلیل تئاترهایی که یکی دو شب به پایان اجرای آن‌ها باقی مانده بود می‌توانند پس از اتمام عزای عمومی‌اجرای خود را ادامه بدهند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌اصفهان خاطرنشان کرد: ثبت‌نام اهالی رسانه برای شرکت در جشنواره فیلم فجر استانی نیز که قرار بود از فردا آغاز شود به تاریخ ۱۷ دی‌ماه موکول شده و بعد از انتشار فراخوان، خبرنگاران واجد شرایط می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند