تعیین خسارت آنلاین در تصادفات رانندگی

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فاطمه صالحی معاون بیمه حکمت از آغاز بکار سیستم بیمه‌گری الکترونیک این بیمه با عنوان «باب نو»  خبر داد و گفت: رونمایی از سیستم مذکور در جهت بکارگیری فناوری‌های نوین و خدمت رسانی سریع‌تر به آحاد جامعه است.

این مقام مسئول در بیمه حکمت با بیان اینکه یکی از زیر سیستم‌های باب نو در جهت مکانیزه کردن فرآیند بازدید اولیه بیمه‌های خودرو راه اندازی شده است، تصریح کرد: هم اکنون این زیرسیستم در شعب سراسر کشور بصورت پایلوت ایجاد شده که برآنیم هر چه زودتر مابقی زیرسیستم‌های آن اعم از درمان، آتش سوزی، مسئولیت و مهندسی، عمر و سرمایه گذاری و…راه اندازی کنیم.

بر اساس این گزارش، در این سیستم امکان تعریف سیاست‌ها و کنترل‌های مورد نظر مدیریت بیمه‌های اتومبیل در فرآیند و عملیات بازدید اولیه، فراخوانی سیستمی‌اطلاعات پیش نویس بیمه نامه از سیستم متمرکز بیمه‌گری جهت ثبت درخواست بازدید، امکان اختصاص بازدید به کارشناس مورد نظر در شعبی که چندین کارشناس بازدید وجود دارد، فراهم شده است.

همچنین بکارگیری برنامه بازدید صرفا با کاربری و دستگاه تلفن همراه کارشناس بازدید، اخذ تصاویر و فیلم بر اساس استانداردهای مشخص شده در برنامه موبایل بازدید اولیه، رمزنگاری داده‌ها، تصاویر و فیلم بازدید بر روی دستگاه تلفن همراه و عدم دسترسی به این اطلاعات از طریق برنامه مدیریت فایل‌های دستگاه تلفن همراه، استفاده از آخرین فناوری‌های فشرده سازی در ذخیره سازی و ارسال اطلاعات بازدید به سرور سیستم بیمه گری الکترونیک از دیگر شرایطی است که این سیستم دارد.

با بیمه‌گری الکترونیک، رمزنگاری داده‌ها، تصاویر و فیلم بازدید اولیه روی سرور سیستم بازدید و عدم ویرایش و حذف اطلاعات توسط کاربران سیستم فراهم می‌شود و ضبط فیلم از اطراف خودرو جهت جلوگیری از تخلفات بازدید، حذف اطلاعات بازدید از روی دستگاه تلفن همراه، پس از انتقال آن به سرور سیستم بازدید اولیه نیز وجود دارد.

در این بین می‌توان ثبت چندین بازدید اولیه در یک‌ روز روی برنامه تلفن همراه داشت و هزینه‌های بازدید اولیه را کاهش داد.

انتهای پیام/

 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند