تعیین تعرفه پزشکان عمومی به شیوه پرسشنامه ای

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین گزارشات و بررسی‌های شورای اقتصاد سازمان نظام پزشکی پیرامون تعیین تعرفه پزشکان عمومی، با حضور رئیس کل و معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی، بررسی شد.

در این نشست رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با اشاره به اهمیت موضوع تعرفه از شورای اقتصاد سازمان نظام پزشکی، خواست با تکیه بر آرا و نظرات جامعه هدف هرچه سریع تر نسبت به نهایی کردن نتایج اقدام نمایند.

در این جلسه که طبق پروژه قیمت تمام شده خدمت و بر اساس تعرفه ویزیت پزشک عمومی‌بنیانگذاری شده، گزارش مفصلی از محاسبات هزینه‌ها و درآمد پزشک عمومی‌در کلانشهرهایی مثل تهران مطرح گردید.

در ادامه نیز مقرر شد تیم مذکور هرچه سریع تر با لحاظ کردن پرسش نامه‌هایی که با کمک انجمن پزشکان عمومی‌و به صورت تصادفی توسط دیگر پزشکان عمومی‌پر شده است در طرح مذکور تا نیمه آبان ۹۸ مراحل پیشرفت و قیمت تمام شده را برای بهره برداری و ارائه به دبیرخانه شورای عالی نظام پزشکی و همچنین شورای عالی بیمه، تقدیم ریاست کل سازمان نظام پزشکی نمایند.

در حاشیه این جلسه محمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی، در خصوص جامعه هدف پرسشنامه و استخراج نتایج آن، گفت: در تکمیل و دقت در پرکردن تمام آیتم‌های موثر در هزینه‌های متوسط زندگی، مطب و هزینه‌های عمومی‌پزشک و همچنین درآمد متوسط پزشک عمومی‌در ماه و سال، تعامل نزدیکی با انجمن پزشکان عمومی‌داشتیم و در آخرین همایش این انجمن پرسشنامه مفصل بین پزشکان شرکت کننده توزیع شد که نتایج این پرسشنامه در حال استخراج است و بعداز لحاظ کردن در گزارش اولیه، تقدیم رئیس کل سازمان نظام پزشکی خواهد شد.

وی افزود: انتظار می‌رود این آمار تا نیمه اول آبان تکمیل و برای ارائه به مراجع ذی صلاح تقدیم حوزه ریاست سازمان شود. 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند