تعیین تعرفه پزشکان عمومی به شیوه پرسشنامه ای

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین گزارشات و بررسی‌های شورای اقتصاد سازمان نظام پزشکی پیرامون تعیین تعرفه پزشکان عمومی، با حضور رئیس کل و معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی، بررسی شد.

در این نشست رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با اشاره به اهمیت موضوع تعرفه از شورای اقتصاد سازمان نظام پزشکی، خواست با تکیه بر آرا و نظرات جامعه هدف هرچه سریع تر نسبت به نهایی کردن نتایج اقدام نمایند.

در این جلسه که طبق پروژه قیمت تمام شده خدمت و بر اساس تعرفه ویزیت پزشک عمومی‌بنیانگذاری شده، گزارش مفصلی از محاسبات هزینه‌ها و درآمد پزشک عمومی‌در کلانشهرهایی مثل تهران مطرح گردید.

در ادامه نیز مقرر شد تیم مذکور هرچه سریع تر با لحاظ کردن پرسش نامه‌هایی که با کمک انجمن پزشکان عمومی‌و به صورت تصادفی توسط دیگر پزشکان عمومی‌پر شده است در طرح مذکور تا نیمه آبان ۹۸ مراحل پیشرفت و قیمت تمام شده را برای بهره برداری و ارائه به دبیرخانه شورای عالی نظام پزشکی و همچنین شورای عالی بیمه، تقدیم ریاست کل سازمان نظام پزشکی نمایند.

در حاشیه این جلسه محمد جهانگیری معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی، در خصوص جامعه هدف پرسشنامه و استخراج نتایج آن، گفت: در تکمیل و دقت در پرکردن تمام آیتم‌های موثر در هزینه‌های متوسط زندگی، مطب و هزینه‌های عمومی‌پزشک و همچنین درآمد متوسط پزشک عمومی‌در ماه و سال، تعامل نزدیکی با انجمن پزشکان عمومی‌داشتیم و در آخرین همایش این انجمن پرسشنامه مفصل بین پزشکان شرکت کننده توزیع شد که نتایج این پرسشنامه در حال استخراج است و بعداز لحاظ کردن در گزارش اولیه، تقدیم رئیس کل سازمان نظام پزشکی خواهد شد.

وی افزود: انتظار می‌رود این آمار تا نیمه اول آبان تکمیل و برای ارائه به مراجع ذی صلاح تقدیم حوزه ریاست سازمان شود. 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند