تعداد بیمه شدگان تأمین اجتماعی به بیش از ۴۳ میلیون نفر رسید

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی‌سازمان تأمین اجتماعی، براساس گزارش منتشر شده از سوی دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی این سازمان تعداد بیمه شدگان اصلی تحت پوشش تأمین اجتماعی تا پایان خرداد ۹۸ به ۱۴ میلیون و ۱۱۸ هزار و ۳۹۸ نفر رسیده است. این شاخص آماری در پایان سال گذشته ۱۴ میلیون و ۲۹ هزار و ۱۹۳ نفر بود.

همچنین تعداد بیمه شدگان تبعی تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی از ۲۲ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۷۸۵ نفر در پایان سال ۹۷ به ۲۲ میلیون و ۵۱۹ هزار و ۹۳۰ نفر در پایان خرداد ۹۸ رسیده است.

برهمین اساس تعداد مستمری بگیران اصلی سازمان تأمین اجتماعی در پایان خرداد ماه سال جاری ۳ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۴۲۹ نفر هستند که این شاخص آماری در پایان سال گذشته ۳ میلیون و ۷۲۹ هزار و ۱۰۱ نفر بود. همچنین تعداد پرونده‌های مستمری این سازمان تا پایان خرداد ۹۸ به ۲ میلیون و ۹۹۴ هزار و ۱۸۲ فقره رسیده است. این شاخص نیز در پایان سال گذشته تعداد ۲ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۶۵۳ فقره بوده است.

تعداد مستمری بگیران تبعی نیز از ۲ میلیون و ۷۸۶ هزار و ۶۹۸ نفر در پایان اسفند ۹۷ به ۲ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۸۶۱ نفر تا پایان خرداد ۹۸ رسیده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند