تظاهرات در بصره علیه نامزدی العیدانی برای نخست وزیری عراق

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ساکنان استان بصره با برگزاری تظاهرات و آتش زدن لاستیک خودروها مخالفت خود را با نامزدی اسعد العیدانی برای سمت نخست وزیری عراق اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، معترضان همچنین برخی مسیرها را بسته و اقدام به آتش زدن تایر خودروها کردند. اسعد العیدانی که از سوی فراکسیون “البناء”؛ فراکسیون اکثریت در پارلمان عراق نامزد شده امروز چهارشنبه پس از دیدار با رئیس جمهور عراق بدون کسب تکلیف کاخ ریاست جمهوری را ترک کرد.

بغداد و استان‌های دیگر عراق از چند ماه قبل شاهد تظاهرات علیه فساد و نبود فرصت‌های شغلی است که به استعفای عادل عبدالمهدی نخست وزیر سابق این کشور انجامید.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند