تردد در تمام محورهای مواصلاتی فارس عادی و روان است

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/فارس مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس اعلام کرد که علی‌رغم بارش نسبتا سنگین در برخی نقاط استان، اما تردد در تمام محورهای مواصلاتی فارس عادی و جریان روان برقرار است.

حمید احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: هم‌اینک شاهد مه گرفتگی وکاهش دید افقی در محورهای سپیدان اقلید و محور جدید کازرون به دشت ارژن هستیم.

او با بیان اینکه بارش برف در محورهای بوانات-دیدگان وفنجان باغ صفا در جریان است، گفت: سایر نقاط استان تمام ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس ادامه داد: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های  نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر  استان، در حال حاضر تمام محورهای استان به چند محور، باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

به گفته احمدی، طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۲۶ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۱۰ درصد کاهش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴ درصد محاسبه شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس خاطرنشان کرد: اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ در محور مرودشت – شیراز و کمترین تردد در محور لامرد- لار بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ انجام شده و هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند