ترامپ از قاضی آمریکایی خواست پرونده تجاوز جنسی او را رد کند

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

رئیس جمهوری آمریکا از یک قاضی در نیویورک خواسته تا اتهام مطرح شده از سوی زنی را که مدعی است ترامپ ۲۰ سال قبل به وی تجاوز کرده است، رد کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از یونایتدپرس اینترنشنال، وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا جمعه در دادخواستی اعلام کرد ای.جین کارول، مقاله‌نویس آمریکایی نمی‌تواند از ترامپ در نیویورک شکایت کند چون مساله مورد نظر به تحولاتی در واشنگتن اشاره دارند.

ترامپ ادعاهای کارول را تکذیب کرده و گفته است دادگاه‌های نیویورک صلاحیت نسبت به شخص ندارند. 

رئیس جمهوری آمریکا همچنین به این مساله اشاره کرد که در نیویورک با شکایتی مواجه نیست. کارول مدعی است که عاملان سرویس مخفی آمریکا تلاش‌هایش را برای شکایت از ترامپ متوقف کردند و یک قاضی نیز رای داده که وی می‌تواند شکایتش را از طریق ایمیل به کاخ سفید اطلاع دهد. وکیل کارول گفت، درک ترامپ از قانون صلاحیت نسبت به شخص غلط است و به معنای تلاش برای عدم ارسال اسناد است.

تاکنون ده‌ها زن اتهامات جنسی علیه رئیس‌جمهوری آمریکا مطرح کرده‌اند که ترامپ تمامی‌آن‌ها را رد می‌کند. کارول ژوئن ۲۰۱۹ در مطلبی اتهامات جنسی علیه ترامپ وارد کرد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند