تداوم پیروزی صدرنشینان لیگ والیبال بانوان در هفته ششم

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان با تداوم پیروزی تیم‌های صدرنشین جدول رده بندی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، هفته ششم‌لیگ‌برتر والیبال بانوان امروز (پنجشنبه) برگزار شد و با انجام سه دیدار به پایان رسید. تیم ذوب آهن اصفهان که تا هفته پنجم  با ۱۵ امتیاز صدرنشین لیگ بود،  مقابل توسعه اطلس تهران به میدان رفت و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید. ذوب آهن مقابل نماینده تهران کار راحتی داشت و در سه ست با نتایج ۲۵ بر ۹، ۲۵ بر ۶ و ۲۵ بر ۹ پیروز شد تا با ۱۸ امتیاز صدرنشینی خود را تثبیت کند.

تیم سایپا نیز ستارگان فارس شیراز را در سه ست شکست داد. شاگردان مریم‌هاشمی‌در سایپا با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۰ پیروز این میدان شدند تا همچنان بدون شکست باشند. سایپا اکنون با ۱۵ امتیاز و با یک بازی کمتر نسبت به ذوب آهن در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد.

در آخرین دیدار امروز هم تیم‌های شهرداری قزوین و افق قم مقابل هم قرار گرفتند که در پایان تیم‌ قزوین در سه ست با نتایح ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۹ پیروز شد.

تیم‌ اکسون  این هفته استراحت داشت و دیدار تیم‌های پیکان و باریج اسانس کاشان به دلیل حضور  بازیکنان آنها در اردوی تیم ملی به تعویق افتاده و پس از بازگشت تیم ملی از مسابقات انتخابی المپیک برگزار می‌شود.

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال بانوان به شرح زیر است: ۱_ذوب آهن اصفهان، ۱۸ امتیاز، ۶ بازی ۲_سایپا تهران، ۱۵ امتیاز، ۵ بازی ۳_اکسون تهران، ۸ امتیاز، ۵ بازی ۴_شهرداری قزوین، ۷ امتیاز، ۵ بازی ۵_ستارگان شیراز، ۶ امتیاز، ۵ بازی ۶_پیکان‌تهران، ۳ امتیاز، ۲ بازی، ۷_باریج اسانس کاشان، ۳ امتیاز، ۲ بازی ۸_اطلس شیراز صفر امتیاز، ۵ بازی ۹_افق قم، صفر امتیاز، ۵ بازی انتهای پیام‌

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند