تحویل ۲۳ واحد مسکونی به نابینایان و کم بینایان کاشان

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

ام البنین متقی نژاد در گفت و گو با مهر، با بیان اینکه انجمن نابینایان و کم بینایان کاشان به عنوان تشکلی غیر دولتی و سازمانی مردم نهاد از سال ۱۳۸۳ با هدف حمایت از نابینایان و کم بینایان کاشان تاسیس شده است، اظهار داشت: این انجمن هم اکنون بیش از ۶۳۰ عضو دارد.

وی با اشاره به اینکه با کمک دولت و انجمن خیرین مسکن ساز ۲۳ واحد مسکونی تحویل تعدادی از نابینایان و کم بینایان کاشان شده است، ابراز داشت: طی تفاهم نامه ای منعقد شده بین انجمن نابینایان و کم بینایان کاشان، اداره بهزیستی و همچنین خیرین مسکن ساز، قرار شده است ۶۰ واحد مسکونی دیگر نیز تحویل نابینایان و کم بینایان کاشان شود.

اعطای ۲۸ مورد وام در قالب طرح خوداشتغالی

رییس اداره بهزیستی کاشان از اعطای ۲۸ مورد وام در قالب طرح خوداشتغالی به ارزش چهار میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال در سال گذشته به نابینایان و کم بینایان این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در سال جاری نیز تاکنون چهار مورد وام به ارزش یک میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال به مددجویان اعطا شده است.

وی همچنین از پرداخت ماهیانه ۳۰ میلیون ریال در سال ۹۸ به عنوان حق کارفرما توسط اداره بهزیستی خبر داد و افزود: این مبلغ به کارفرمایانی اعطا می‌شود که در تامین نیروی کار و اشتغال خود از نابینایان و کم بینایان استفاده و آن‌ها را بیمه کرده اند.

متقی نژاد با اشاره به اعطای تجهیزات مورد نیاز نابینایان و کم بینایان به ۳۵ نفر از آن‌ها توسط اداره بهزیستی کاشان اظهار داشت: عصای سفید، ضبط کننده صدا، کاغذ بریل وغیره از جمله این تجهیزات است.

قانون سه درصدی که رعایت نمی‌شود

وی همچنین با اشاره به حضور بیش از پنج هزار معلول در سطح شهرستان کاشان ابراز داشت: طبق قانون هر سازمان و اداره دولتی باید سه درصد از مشاغل خود را به جامعه معلولین اختصاص دهد که متاسفانه این مهم در سطح ادارت رعایت نمی‌شود.

رییس اداره بهزیستی کاشان با بیان اینکه ۲۸ نفر از نابینایان و کم بینایان کاشان دارای مدارک دانشگاهی هستند، افزود: در این بین یک نفر دارای مدرک دکترا، سه نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۲۰نفر دارای مدرک کارشناسی و چهار نفر نیز دارای مدرک فوق دیپلم هستند.

وی از موفقیت‌های گسترده اعضای جامعه نابینایان و کم بینایان کاشان در رقابت‌های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم با حمایت مردم، مسئولین و همچنین خیرین اقدامات موثری را برای پیشرفت جامعه معلولین کاشان به خصوص نابینایان و کم بینایان انجام دهیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند