تحقق عدالت در راستای ارائه خدمات درمانی مطالبه اصلی مردم است

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دیدار با مسوولان و کارکنان بیمه سلامت استان کردستان اظهار کرد: سلامت و امنیت دو موضوع مهمی‌است که حکومت‌ها باید مورد توجه قرار دهد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: امنیت در هر جامعه‌ای وجود داشته باشد، می‌تواند هر شرایط سختی را به لحاظ اقتصادی تحمل کنند.

وی افزود: ایران در حوزه امنیت با وجود تمام توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون از امنیت کاملا پایدار برخوردار هستیم. وی تصریح کرد: امروز به لحاظ امنیت به جایگاهی رسیده‌ایم که کسی جرأت نگاه چپ به کشور ما را ندارد و این موضوعی است که حتی دشمنان به آن معترف هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: امروز در بحث قدرت نظامی‌و اطلاعاتی در جایگاهی قرار داریم که تمام حرکات دشمنان را در زمین، آسمان وبستر آب رصد می‌کنند.

آیت الله حسینی‌شاهرودی اظهار داشت: در راستای رشد بخش سلامت در کشور اقدامات بسیار خوبی در انجام شده است، در علم پزشکی ایران اسلامی‌در دنیا رشد قابل توجهی داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: امروز این موضوع در دنیا به ویژه در بین کشورهای اسلامی‌جا افتاده که ایران به لحاظ علمی‌بسیار قوی است.

آیت الله حسینی‌شاهرودی افزود: امروزه متخصصین ایرانی نه تنها در کشور بلکه در دنیا پخش هستند و این افتخار بزرگی برای ایرانیان است.

وی عدالت در پزشکی و درمان را اصل بسیار مهمی‌دانست و گفت: در گذشته یک آشفتگی مدیریتی در حوزه درمان داشتیم که بخش زیادی از مشکلات رفع شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: در بحث ارائه خدمات درمانی در گذشته با توجه به مباحثی مانند زیرمیزی و غیره آشفتگی‌هایی وجود داشت که خوشبختانه این موضوع الان تا حد قابل‌توجهی حل شده و زمینه عدالت در ارائه خدمات سلامت را شاهد هستیم. حسینی‌شاهرودی اذعان کرد: توجه به قشر نیازمند در بحث ارائه خدمات درمانی باید ملاک متولیان این حوزه در استان قرار گیرد.

وی عنوان کرد: زمینه تحقق عدالت در ارائه خدمات درمانی در سطح کشور به ویژه در مناطق محروم باید فراهم شود. وی با بیان اینکه استفاده بهینه از ظرفیت‌ها را ضروری دانست و گفت: مدیریت به نحو احسن در شرایط بحران و مشکلات مدیریت درست است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: تسهیل و سرعت‌بخشی در ارائه خدمات درمانی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. حسینی‌شاهرودی گفت:‌ پیشقدم بودن در ارائه پیشنهادهای خوب در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مخاطبین باید مورد توجه متولیان این حوزه در سطح استان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: در بحث نظام سلامت به ویژه در حوزه سلامت و درمان باید نیازسنجی‌های لازم در سطح استان انجام شود.

حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه این موضوع که آیا زیرساخت‌های موجود در بحث سلامت و درمان کافی است یا نه باید بررسی شود، گفت: اگر نیازی در زمینه تخصص‌ها در استان احساس می‌شود بیمه سلامت به عنوان یکی از متولیان این موضوع باید نیازسنجی کند.

وی اذعان کرد: باید از ظرفیت‌هایی که در نقاط مختلف در حوزه سلامت نیروهای مسلح در سطح استان دارند بر اساس توافقنامه و تفاهم‌نامه‌هایی به نفع بیماران استفاده شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند