تحریم های دشمنان اقتصاد مقاومتی کشور را تقویت خواهد کرد

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب محمد مرادی پیش از ظهر پنج شنبه در یادواره شهدای صنعت آب و برق استان همدان که به همت شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق استان همدان برگزارشد؛ ضمن گرامیداشت هفته بسیج و با درود به روح بلند بنیان گذارانقلاب اسلامی‌و با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بزرگی بر دوش یکایک ما و تلاش در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است؛ گفت: تاکید مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع است.

وی با بیان اینکه برگزاری این گونه یادواره‌ها نشان از تلاش همکاران ما در حوزه صنعت آب و برق به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد؛ افزود: این ما  هستیم که به  شهدا نیازمندیم چراکه آنها در حرکت و این ماهستیم که ایستاده ایم.

محمد مرادی در ادامه با بیان اینکه استان همدان به ویژه در حوزه صنعت آب و برق در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همواره پیشتاز بوده اند عنوان کرد: حضور همدان در جبهه‌های هشت سال  دفاع مقدس نیز چشم گیر بود.

مشاور وزیر در امور ایثارگران همچنین بیان کرد: هرگاه تهاجم دشمن بیشتر می‌شود به این معنا است که مردم ایران اقداماتی را انجام داده اند که منجر به واکنش شده است.

وی ادامه داد: همچنین هرگاه انقلاب اسلامی‌حرکتش اوج می‌گیرد جریانات دشمن نیز فشار مضاعفی را بر ما وارد می‌کند و اخیرا  نیز با وارد کردن فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها به دنبال از پای درآوردن این ملت هستند.

محمد مرادی تاکید کرد: دشمن بداند که ثمره این نوع تحریم‌ها را در سالهای آتی در حوزه اقتصاد مقاومتی شاهد خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اذعان به اینکه نباید در شرایط فعلی مسئولین خود را تضعیف کنیم، اظهارداشت: شاید در حال حاضر در کشور نواقص، نارسایی‌ها و خیانت‌هایی وجود داشته باشد که اینها اگرچه ما را پریشان می‌کند اما از طی مسیر هرگز پشیمانمان نخواهد کرد.

وی همچنین با اشاره به افزایش سطح خدمات در طول ۴۰ سال  پیروزی انقلاب اسلامی؛ گفت: تمام برقی که در اوایل انقلاب تولید می‌شد زیر ۷ هزار مگاوات بود در حالی که هم اکنون این عدد به  بیش از ۷۵ هزار مگاوات رسیده است.

وی همچنین بیان کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی‌شمار سدهای کشور کمتر از ۴۰ مورد بود در حالی که هم اکنون این تعداد به بیش از ۲۰۰ سد در کل کشور رسیده که این خود نشان از تلاش‌های بسیجی وار همکاران ما در صنعت آب دارد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیز دوران دفاع مقدس است و دفاع مقدس تنها محدود به ۸ سال نیست؛ یادآورشد: تلاش دشمن بر این است که ما را فرسوده کند که در راستای مقابله با این تلاش باید هم مردم و هم مسئولین را بازآفرینی انرژی کنیم چراکه عده ای به دنبال مایوس کردن جوانان ما هستند.

وی تاکید کرد: باید فرهنگ دفاع مقدس را به درستی به نسل بعد منتقل کنیم و ارزش‌هایی که شهدا و ایثارگران برای ما گذاشته اند را به نسل کنونی و نسل بعد انتقال دهیم.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران همچنین عنوان کرد: افتخارمی‌کنیم که یک چهارم بدنه صنعت آب و برق را ایثارگران تشکیل می‌دهند و ما در جهت جذب، تبدیل وضعیت، بیمه و دیگر خدمات ارائه شده به ایثارگران دستورالعمل‌هایی را در دست اقدام داریم.

رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان همدان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک هفته بسیج؛ با اشاره به اینکه اقداماتی که در حوزه صنعت آب و برق صورت گرفته علاوه برحوزه وظایف ذاتی در بخش‌های فرهنگی نیز چشم گیر بوده است؛ گفت: برگزاری این گونه یادواره‌ها از جمله این فعالیت‌هااست.

مهدی شهیدی با بیان اینکه همکاران صنعت آب و برق در طول دفاع مقدس علاوه برجبهه‌های نبرد در پشت جبهه‌ها نیز به خدمت رسانی مشغول بودند؛ عنوان کرد: درشرایط فعلی نیز همه ما باید همچون سالهای دفاع مقدس جهادی وار به خدمت رسانی مشغول باشیم.   وی ضمن ارائه گزارشی با بیان اینکه امسال اقداماتی که درسطح کشور در حوزه برق صورت گرفته اقداماتی اثرگذار و حائز اهمیت بوده است؛ بیان کرد: در سال جاری ۵۷ هزارو ۶۰۰ مگاوات افزایش تولید داشتیم  که این مهم تنها با تلاش بسیجی وار همکاران ما میشر شده است.

وی همچنین ضمن اشاره  به صادرات ۱۵۰۰ مگاوات برق به کشورعراق، یادآورشد: این اقدام  ۱.۸ دلار عایدی برای کشوربه دنبال داشته است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند