تجمیع مراکز درمانی به نفع مردم و نظام سلامت است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم جان بابایی، در نشستی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، وجود یک مرکز قلب پیشرفته برای ارائه خدمات تخصصی تحت پوشش دانشگاه علوم شهید بهشتی را مهم برشمرد و با اشاره به وجود پتانسیل بالا در زمینه درمان بیماری‌های قلبی در بیمارستان شهید مدرس بر استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود در این مرکز تاکید کرد.

به گفته معاون وزیر بهداشت، در صورتی که مراکز را به سمت ارائه خدمات پیشرفته سوق دهیم و منابع انسانی، تجهیزاتی و مالی را در یک مرکز تجمیع کنیم، قطعاً به نفع مردم، حوزه سلامت و سازمان‌های بیمه گر است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی بیمارستان شهید مدرس گفت: با توجه به جمعیت بالای مناطق اطراف این مرکز و ضرورت تسهیل دسترسی مردم به خدمات تخصصی قلب، رفع نیازهای این مرکز بسیار مهم و مورد تاکید است.

جان بابایی گفت: با بهره گیری از فضای فعلی و با کمترین هزینه می‌توان بهینه سازی این بیمارستان را از بعد ساختاری و تجهیزات پزشکی انجام داد.

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: در خصوص این مرکز تصمیمات دانشگاه مورد حمایت وزارت بهداشت خواهد بود و آمادگی همکاری و مساعدت وجود دارد.

علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نیز در این نشست با اشاره به اهمیت بیمارستان شهید مدرس در پذیرش بیماران قلبی گفت: این مرکز با توجه به پتانسیل بالا، دارا بودن پیشینه قدیمی‌و حضور اساتید برجسته قلب و عروق، از ظرفیت بالایی برخوردار است و بخش عمده ای از خدمات پزشکی موجود در زمینه قلب و عروق در بیمارستان مدرس استقرار یافته است.

وی با اشاره به نگاه عمیق معاونت درمان وزارت بهداشت در راستای برنامه ریزی برای توسعه این مرکز، اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی بیمارستان شهید مدرس با توسعه این مرکز بتوانیم خدمات بسیار ارزنده ای را درحوزه قلب و جراحی قلب به بیماران ارائه دهیم و از بعد آموزشی و پژوهشی نیز این مرکز می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

در خاتمه این نشست مقرر شد ضمن مشخص شدن نیازهای بیمارستان شهیدمدرس، برنامه مدون استراتژیکی در فاز میان مدت در خصوص نیرو، تجهیزات، ساختار و بودجه مورد نیاز مرکز تدوین شده و به وزارت بهداشت ارائه شود. همچنین بازدیدی نیز با حضور معاون درمان وزارت بهداشت از اورژانس و بیمارستان مذکورصورت گیرد.

براساس این گزارش، نشست بررسی راه‌های توسعه و ارتقای مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید مدرس، در دفتر معاونت درمان وزارت بهداشت برگزار شد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند