تامین اجتماعی در حوزه پیاده سازی دولت الکترونیک پیشرو است

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا بیدهندی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: شعب اداره کل تامین اجتماعی استان مرکزی از شعبه‌های پیشرو در بحث استفاده از سامانه دولت الکترونیک در کشور هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: استفاده از سامانه دولت الکترونیک علاوه بر چهار شعبه استانی تامین اجتماعی، در چهار شعبه دیگر نیز از یک ماه گذشته آغاز شده است.

بیدهندی ادامه داد: در حال حاضر ۱۶ الی ۱۷ درصد خدمات الکترونیک شامل سامانه متمرکز، ارایه سوابق بیمه، نظام وظیفه و… در شعب تامین اجتماعی استان مرکزی انجام می‌پذیرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی خاطر نشان کرد: شعب تامین اجتماعی به سیستم‌های اداری مختلف خدمات بسیاری را ارایه می‌کند و اعتقاد داریم که در زمینه الکترونیک باید شرایط ما باید رو به پیشرفت باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند