بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای

تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 2020اخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

از میان اخبار بیمه می‌توان روند صعودی یا نزولی شرکت‌های بیمه را دریافت. با توجه به همه گیری بورس در ماه‌های اخیر و افزایش سهم آن در اقتصاد کشور، توجه به این حوزه اهمیت فزاینده ای یافته است.

سیر معاملات

به گزارش وبسایت بیمه پاسارگاد که بر اساس گزارش هفته نامه اطلاعات بورس تهیه شده، ارزش سهام شرکت بیمه پاسارگاد در جریان معاملات تیرماه گذشته بازار سرمایه از محدوده قیمتی ۳۶ هزار و ۱۱۵ ریال به ۶۵ هزار و ۶۴۷ ریال افزایش یافته است.

علاوه بر این، تعداد دو میلیون و ۵۳۴ هزار سهم شرکت بیمه پاسارگاد به ارزش ۹۶ میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال در اولین روز معاملاتی بورس طی ماه گذشته میان اهالی بازار سرمایه داد و ستد شده است و در آخرین روز معاملاتی ماه مذکور جا به جا یی ۶۷۳ هزار و ۴۱۱ سهم “بپاس” به ثبت ارزش معاملات بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال در این بازار منجر شده است.

 عملکرد یک ماهه بیمه پاسارگاد منتهی به ۹۹٫۰۴٫۳۱

می‌توان گفت رشد سهام بیمه پاسارگاد در صدر اخبار بیمه ماه گدشته بوده است. بررسی فعالیت شرکت بیمه پاسارگاد در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه امسال حاکی از آن است که این مجموعه بیش از سه هزار و ۸۱۳ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است و خسارت پرداختی آن به بیمه گذاران حدود یک هزار میلیارد ریال ارزش گذاری شده است.

در ماهی که گذشت، رشته بیمه ای زندگی اندوخته با ثبت سهم ۶۰ درصدی در صدور حق بیمه “بپاس” و نیز سهم ۳۲ درصدی در خسارت پرداختی آن نقش حایز اهمیتی در شاخص‌های عملکرد این مجموعه ایفا کرده است. به طوریکه، بالغ بر دو هزار و ۲۹۳ میلیارد ریال حق بیمه در این رشته بیمه ای صادر شده است و خسارت پرداختی آن مبلغ ۳۳۳ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال محاسبه می‌شود.

پیش تر در مطلبی به اخبار بیمه پرداخته بودیم که مطالعه آن مطلب نیز خالی از فایده نیست.


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند