بینش سیاسی و مشارکت مردم رمز تداوم انقلاب اسلامی است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسینی روز دوشنبه در تجمع مردم انقلابی قزوین در امامزاده حسین (ع) قزوین اظهار کرد: عزم و اراده ما ادامه مسیری است که در دوران انقلاب داشتیم و بر عهد خود با ولایت باقی هستیم.

وی گفت: ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی‌می‌داریم و امروز در یک هزار نقطه کشور این تجمع باشکوه برگزار می‌شود تا همبستگی ملت با رهبری تجدید شود.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی‌تصریح کرد: مردم فراموش نکنند که دشمن در حال توطئه است و روزهای زیادی داریم که نباید فراموش شود که ۹ دی از جمله آنهاست.

حسینی یادآور شد: بعد از ۸ ماه التهاب و فراهم کردن شادی برای دشمن حضور مردم در حماسه ۹ دی ماه آبی بر آتش بود و باید یادآوری کنیم چه وضعیتی داشتیم و۹ دی یک حماسه بزرگی است که نباید فراموش شود و آن را در تقویم انقلاب ثبت کنیم.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی‌بیان کرد: داشتن تحلیل درست از وقایع و بیداری مردم در فتنه‌ها مهم است زیرا گاهی حق و باطل و ظالم و مظلوم در هم می‌آمیزد و تشخیص آن سخت می‌شود و اگر هوشیاری نباشد آسیب خواهیم دید.

وی ادامه داد: روحیه ولایتمداری مردم موجب تداوم انقلاب شده است و ما چهار دهه را پشت سر گذاشتیم و با بصیرت مردم توانستیم به سلامت به سر منزل مقصود برسیم.

حسینی اظهار داشت: بسیاری از انقلاب‌ها با یک توطئه خارجی سرنگون شده اما ایران اسلامی‌با بصیرت مردم و پیوند امت با رهبری که ضامن بقای انقلاب اسلامی‌و راه شهداست توانسته از ناملایمات عبور کند.

حسینی گفت: البته مردم مشکلاتی دارند و به برخی مدیریت‌ها انتقاد وارد است اما هدف امت اسلامی‌صیانت از ارزش‌هاست و ما تا آخر ایستاده ایم تا به هدف برسیم.

وی یادآور شد: در بیانیه گام دوم هفت دستاورد اشاره شده که بینش سیاسی و مشارکت مردم رمز پیروزی امت است.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی‌گفت: در اکراین، قرقیزستان و گرجستان با یک بهانه دیدید چه بر سر مردم آوردند و کودتای مخملی کردند تا نمایندگان آمریکایی را سر کار بیاورند اما ایران اسلامی‌با دیگر کشورها فرق دارد.

وزیر سابق ارشاد افزود: امروز برخی می‌خواهند مردم را نا امید کنند اما بصیرت ملت راهگشاست و در شرایطی که در رأس قوه قضائیه یک انسان مبارز قرار گرفته و امیدواریم ریشه فساد برچیده شود اگر دو قوه دیگر هم پای کار باشند و از نیروهای انقلابی استفاده شود می‌توان نهضتی برپا و به مردم خدمت کرد.

حسینی بیان کرد: چگونه است در مسائل امنیتی و دفاعی و هسته‌ای اینقدر پیشرفت کردیم اما در اقتصاد ضعف داریم به نظر می‌رسد در این عرصه از افراد دلسوز و توانا استفاده نکردیم، اگر اتحاد و انسجام خود را تقویت کرده و عوامل فتنه را شناسایی کرده و راهشان را سد کنیم موفق خواهیم شد.

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی‌تصریح کرد: ۷۷ نفری که اطلاعیه دادند و هم نوا با سلطنت طلبان خواستند در داخل کشور مشکل ساز شده و تردید و تشکیک ایجاد کنند، همان‌هایی بودند که در فتنه هم خواستند جمهوریت نظام را زیر سوال ببرند اما مردم و رهبری اجازه ندادند.

حسینی اضافه کرد: کسانی که بصیرت دارند می‌توانند پای ارزش‌ها بایستند و ما هم باید از فتنه درس بگیریم و آینده انقلاب را با اتحاد مردم و تبعیت از ولایت تضمین کنیم.

وی اظهار کرد: ما نیاز به حاکمی‌مؤمن داریم که کشتی انقلاب را به سلامت به ساحل نجات برساند و امروز هم باید اذعان کرد فتنه محدود به یک زمان خاص نیست و تمام شدنی هم نیست لذا همیشه باید هوشیار باشیم و با اتکا به ولایت و تبعیت از رهبری انقلاب را بیمه کنیم.

حسینی در ادامه گفت: در سال ۸۸ آسیب دیدیم و حیثیت سیاسی کشور تخریب شد و افکار عمومی‌را بسیج کردند تا اجماعی علیه ایران اسلامی‌را ایجاد کنند و اگر ما پشت رهبری نباشیم آسیب می‌بینیم.

وی ادامه داد: برخی افرادی که در فتنه بازداشت شدند دوباره به منصب رسیده اند که باید مراقب باشیم و برای حل مشکلات هم باید برنامه داشته باشیم و نگذاریم از تنگناهای کشور سو استفاده شود.

حسینی در مورد FATF هم گفت: اف ای تی اف ۴۰ بند دارد که ۳۷ مورد را اجرا کرده اند و ۲ بند باقیمانده و نامه پراکنی می‌کنند که اگر تأیید نکنیم مشکلات بیشتر می‌شود اما ابتدا بفرمائید آن ۳۹ مورد را که اجرا کردید چه دستاوردی داشته است.

وی افزود: بدانید آمریکا زمانی تحریم را بر می‌دارد که ما توان نظامی‌خود را محدود کنیم دست از ارزش‌ها برداریم و انقلاب و اهداف آن را زیر سوال ببریم و به جنایات آمریکا در منطقه کاری نداشته باشیم در حالی که ما منطق و استدلال داریم که با غرب نمی‌توان مشکلات را حل کرد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند