بیمه ۱۲۵ میلیارد ریال غرامت به کشاورزان کردستانی پرداخت ‌کرد

ژانویه 30, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی‌سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، اسماعیل حیدری اظهار داشت: طبق آخرین بررسی‌های کارشناسان بیمه در سال زراعی گذشته، ۱۶۰ میلیارد ریال به بیمه گذاران بخش کشاورزی کردستان خسارت وارد شده بود که تاکنون حدود ۷۸ درصد از این میزان به حساب بهره برداران واریز شده است.

وی افزود: ۳۵ میلیارد ریال دیگر نیز در هفته گذشته جمع بندی و دستور پرداخت را دریافت کرده که به زودی این میزان خسارت نیز به حساب بهره برداران واریز می‌شود تا کل خسارت‌های آنها جبران شده باشد.

معاون خدمات صندوق بیمه کشاورزی کردستان ادامه داد: در سال زراعی گذشته بیمه کشاورزی در این استان ۴۱ هزار و ۳۲۸ بیمه نامه صادر کرد که طی آن حدود ۱۱۹ هزار و ۲۵۲ هکتار از اراضی کشاورزی، ۱۱۸ هزار و ۸۳۳ راس دام و سه میلیون و ۱۸۸ هزار و ۹۴ قطعه طیور تحت پوشش بیمه قرار گرفت.

حیدری یادآور شد: بهره برداران ۷۱ میلیارد و ۴۸۵ میلیون و ۹۶۶ هزار ریال از حق بیمه را خود پرداخت کردند و دولت نیز حدود دو برابر سهم بهره‌برداران شامل ۱۲۴ میلیارد ۶۵۰ میلیون و ۱۱۵ هزار ریال را در حق شرکت بیمه پرداخت کرده است.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند