بیمه گذار ۲۰ درصد خسارت کسبه بازار اروند خرمشهر را پرداخت کرد

نوامبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، طبق نظر کارشناسان میزان خسارت وارد شده به این بازار در اثر آتش‌سوزی که یکم آذرماه سال جاری در بازار اروند خرمشهر (کنزالمال) رخ داد؛ ۱۳ میلیارد تومان برآورد شده است که امروز بیمه گذار ۲۰ درصد از خسارت محصولات بیمه شده این بازار را به ۲۰ نفر از کسبه پرداخت کرد.

سازه بیمه شده این بازار نیز در این حادثه ۳۰ درصد دچار خسارت شده است که طبق پیش‌بینی مسئولان تا یک هفته دیگر بخش آسیب دیده بازار بازسازی و بازگشایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در شامگاه یکم آذرماه سال جاری بر اثر اتصالی برق در قسمت انبار بازار منطقه آزاد اروند در خرمشهر (کنزالمال) که به دیگر بخش‌ها نیز سرایت کرد؛ بخش وسیعی از این بازار در آتش سوخت؛ این مجتمع تجاری دارای ۲۰ هزار مترمربع مساحت با حدود ۴۰۰ مغازه است که در آن‌ها کالای همراه ملوان (برخوردار از امتیاز معافیت مالیاتی) عرضه می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند