بیمه مسئولیت شغلی دستیاران دانشگاه علوم پزشکی تهران برقرار شد

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر امیرعلی سهراب پور با اعلام این خبر افزود: با همکاری و رایزنی‌های صورت گرفته بین معاونت آموزشی و معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمه مسئولیت شغلی دستیاران تخصصی از ابتدای مهرماه سال جاری برقرار شد.

وی افزود: همه دستیاران تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تهران از اول مهر ۹۸  تحت پوشش بیمه مسئولیت شغلی قرار دارند و بیمه ایشان دیه کامل را پوشش خواهد داد.

سهراب پور تاکید کرد: بر این اساس دیگر نیازی نیست دستیاران به صورت شخصی و یا از طریق بیمارستان اقدام به برقراری بیمه کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد به زودی بیمه نامه‌ها توسط معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه صادر و برای ایشان ارسال خواهد شد.

وی افزود: شروع پوشش بیمه از تاریخ اول مهر سال جاری خواهد بود و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند