بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

بیمه عمر به زبان ساده

سپتامبر 4, 2019بیمه عمر

سلام

وقتتون بخیر

احمدعرفانی هستم موسس سایت تخصصی بیمدان. ۱۲ سال پیش خودم و خانوادمو بیمه ی ارزشمندی کردم که می‌خوام دربارش باهاتون صحبت کنم؛ بیمه عمر و زندگی.

بیمه عمریه تفاوت عمده با همه ی بیمه نامه‌ها داره و این تفاوت اینه که در سایر بیمه‌ها پرداخت از طرف شرکت بیمه مشروط به وارد شدن خسارته اما در بیمه عمر چنین شرطی وجود نداره یعنی اگرهیچ اتفاقی هم برای بیمه شده رخ نده، جبران خسارت از طرف شرکت بیمه صورت می‌گیره…

من برای توضیحاتم یکی از پرطرفدار ترین بیمه نامه‌ها در بین شرکتهای بیمه یعنی بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد را انتخاب کردم که راجع به اون با شما عزیزان نکاتی رو مطرح می‌کنم.

اولین نکته مهم اینه که بیمه عمر دارای پوشش‌های زیادیه و دومین نکته مهم اینکه بیمه عمر برای شما سرمایه قابل قبولی ایجاد میکنه که برای کودکان امروز و جوانان فردا می‌تونه خیلی مفید باشه حتی یرای بزرگسالان هم با انباشت سرمایه می‌تونه در دوران بازنشستگی به عنوان مستمری و حقوق بازنشستگی محسوب بشه.

 

پوشش‌های بیمه عمرعبارتند از :

 ۱- پوشش بیمه عمر یا فوت افراد تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان

 ۲- پوشش حادثه که خودش به ۵ بخش تقسیم میشه:

الف) فوت به علت حادثه تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان

ب) نقص عضو دائم دراثر حادثه تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان

ج) هزینه پزشکی حادثه تا سقف ۲۵ میلیون تومان

د) زلزله و آتش فشان

و) اعتصاب و شورش و بلوا

۳- بیمه از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده به هر علت به این معنا که شخص از کار افتاده علاوه بر این که دیگه حق بیمه ای پرداخت نمی‌کنه تا سقف ۶۰میلیون تومن هم غرامت از شرکت بیمه دریافت می‌کنه یعنی همون بیمه بیکاری که به شخص از کار افتاده تعلق می‌گیره.

۴- پوشش بیماری‌های خاص:  بیماری‌های خاص به ۵ دسته تقسیم میشن

الف- سکته مغزی

ب- سکته قلبی

ج- عمل قلب باز جهت تعویض عروق کرونر

د- پیوند اعضای داخلی بدن

و- انواع سرطان‌ها به جز سرطان پوست

که برای هر کدوم تا سقف ۴۰میلیون تومن و جمعا ۲۰۰ میلیون تومن پوشش در نظر گرفته شده.

۵- پوشش بعدی پوشش ورزش‌های حرفه ای که از بدن سازی تا پرریسک ترین ورزشها مثل سقوط آزادو تحت پوشش قرار می‌ده.

۶- بیمه آتش سوزی منزل مسکونی به همراه بیمه زلزله و نوسان قیمت اثاثیه منزل که تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان، بیمه جبران خسارت می‌کنه.

سایر مزایای بیمه نامه عمر: دریافت وام بدون چک و سفته و ضامن؛ جالب اینکه می‌تونیم با هر بار تسویه وام قبلی، وام جدید بگیریم و تا پایان بیمه نامه، بدون محدودیت، وام به صاحب بیمه نامه که ما بهش بیمه گذار می‌گیم تعلق می‌گیره.

نکته بسیارمهم دیگه اینکه این بیمه نامه برخلاف سایر بیمه نامه‌ها دارای ارزش بازخرید بوده به نحوی که در صورت بازخرید، سود هم به بیمه گذار تعلق میگیره .

 

هدایای بیمه نامه عمر چیست ؟

الف- بیمه تکمیلی درمان که از طرف شرکت بیمه پاسارگاد به بیمه شدگان اهدا میشه که پوشش اون از ۲ میلیون تا ۱۰ میلیون تومن بسته به میزان مبلغ مانده در صندوق یا همون ارزش بازخرید هر بیمه نامه متغیرهست.

ب- چنانچه بیمه گذاری اقدام به پرداخت مبلغی به عنوان سپرده اولیه حداقل از ۲۰۰هزار تومان به بالا در بیمه نامه خودش بکنه، ضمن دریافت سودی بسیارعالی، منزل مسکونیش هم به صورت رایگان تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار می‌گیره.

مثال برای دریافت سرمایه انتهایی بیمه عمر:

 جوانی ۳۰  ساله رو فرض کنین که به صورت ماهیانه ۲۰۰هزار تومن حق بیمه با افزایش ۱۰% برای هر سال پیش رو پرداخت می‌کنه، سرمایه دریافتی او پس از ۳۰ سال به صورت تضمینی حدود ۱ میلیارد تومن و با محاسبه سود مشارکت سالیانه حدود ۱میلیارد و ۸۰۰میلیون میشه

کودکی ۱ ساله رو فرض کنین که والدینش به صورت ماهیانه ۲۰۰هزار تومن حق بیمه با افزایش ۱۰% برای هر سال پیش رو پرداخت می‌کنن، سرمایه دریافتی او پس از ۳۰ سال به صورت تضمینی حدود ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون تومن و با اضافه شدن سود مشارکت هر سال به حدود ۲ میلیاردو دویست میلیون تومن رسیده که توسط شرکت بیمه پرداخت میشه.

صحبت آخر اینکه دوستان عزیزم در کشورهای پیشرفته اکثریت قریب به اتفاق مردم، بیمه عمرو برای خودشون و خانوادشون تهیه می‌کنن، حتی در برخی کشورهای توسعه یافته هر نفر بیش از یک بیمه نامه برای خودش خریداری کرده بنابراین اگه تا الان این بیمه نامه رو واسه خودتون و خانوادتون تهیه نکردین همین الان اقدام کنین که هر لحظه داشتن بیمه عمر بسیار کارساز و ارزشمنده. آرزوی من داشتن حداقل ۱ بیمه عمر و تامین آتیه برای هر ایرانیه…

 موفق و پیروز باشید.

 

در ادامه میتوانید با استفاده از پادکست‌های توصیفی و توضیحی بیمه عمر شناخت بیشتری نسبت به بیمه عمر و مزایای آن پیدا کنید.


پست های مرتبط

تهعدات بیمه عمر
جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر؟

آگوست 19, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از ویژگیهای بیمه عمر امکان آگاهی متقاضی بیمه عمر از جزئیات آن، پیش از صدور بیمه است. این امکان از طریق جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر میسر می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی جدول محاسبات یا جدول پیشبینی تعهدات بیمه عمر بپردازیم.

ادامه مطلب
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر انفرادی؛ از صفر تا صد

آگوست 5, 20200پسندیدنبیمه عمر

بیمه عمر، انواع مختلفی دارد. تقسیم بندی بیمه عمر به بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر گروهی، یکی از تقسیم بندی‌های بیمه عمر است. این انواع شامل بیمه عمر آنلاین و غیر آنلاین نیز می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع بیمه عمر انفرادی بپردازیم.

ادامه مطلب

نظر (1)

علیرضا بایبوردی
فوریه 04, 2020

اساتید بزرگوار، سرکار خانم رنجبر و جناب آقای عرفانی عزیز
سلام وقت بخیر
دست مریزاد بسیار عالی، ترقی و پیشرفت روزافزونتان از درگاه خداوند منان آرزوی قلبی است. در پناه حق باشید.

اراتمند علیرضا بایبوردی
۱۳۹۸/۱۱/۱۵


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند