بیمه عمر؛ یک لطف بزرگ!

آوریل 30, 2020بیمه عمر

نگاهی به فیلم جذاب “A Simple Favor” (یک لطف کوچک) محصول سال ۲۰۱۸
همه چی از طمع کردن به کالای باارزشی به نام بیمه عمر آغاز می‌شود! وقتی که دو شخصیت خیر و شر داستان یعنی “استفانی” مادر مهربان، وظیفه شناس و برخاسته از طبقه متوسط فیلم به “امیلی” مادر بی احساس، بی مسئولیت و ثروتمند داستان درباره “بیمه عمر” همسر متوفی استفانی صحبت می‌کنند و امیلی درمی‌یابد که با وجود ثروتمند بودنش در زمان حال هیچ پس انداز و آینده مالی نه تنها برای خودش و همسرش متصور نیست بلکه تنها پسرش نیز آینده ای تیره و تار دارد!
“یک لطف ساده” فیلمی‌در ژانر کمدی-معمایی معرفی شده که البته اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم به “گروتسک” یعنی تعلیق بین طنز و وحشت نزدیک تر است! فیلم درجه ۱ است و توانسته نظر منتقدین را نیز به خود جلب کند و با بازی دو سوپر استار سینمای‌هالیوود “آنا کندریک” و “بلیک لایولی” ۱۱۷ دقیقه پر هیجان و میخکوب کننده را رقم بزند!
اگر بخواهم از داستان برای شما به نحوی بگویم که انتهای فیلم را هم لو ندهم باید از کلید واژه ۴ میلیون دلار برای بیمه عمر استفاده کنم! امیلی که دریافت هیچ پس اندازی برای آینده خانواده اش ندارد در دسیسه ای که حتی همسرش را هم مطلع نمی‌کند پس از اصرار به همسرش مبنی بر خرید پوشش بیمه عمر با مبلغ نجومی‌۴ میلیون دلار ناپدید می‌شود… ناپدید شدن همانا و رسیدن ۴ میلیون دلار ناقابل به همسر و فرزندش که حالا با استفانی و پسرش زندگی می‌کنند، همان… فیلم در ادامه با ریتم تندی استفانی را در جستجوی جنازه امیلی نشان می‌دهد… تعلیق و معماگونه بودن فیلم که با چاشنی طنز همراه شده است، فیلم را برای تماشای خانواده‌ها نیز مناسب ساخته است و می‌تواند حس کنجکاوی و کاراگاه بازی مخاطب را به خوبی قلقک دهد.
خالی از لطف نیست که بدانیم جامعه پرتحرک آمریکا که با امید و تلاش زندگی می‌کنند طبق آمارها به شدت نگران آینده خود هستند و با کمال میل طی سالیان اخیر بیمه عمر را در آغوش گرفته اند! گِرگ اوبرلند، معاون اجرایی دپارتمان نورث وسترن که مطالعات وسیعی در این حوزه انجام داده است معتقد است مهم نیست تا چه سنی عمر می‌کنید، این مهم است که از دلارهایی که در دوران بازنشستگی به عنوان درآمد به آن وابسته هستید محافظت کنید! تقریبا یک سوم مردم آمریکا بر این باورند که نیاز به بیمه عمر بیشتری دارند؛ این تعداد شامل ۲۰% از افراد تحت پوشش فعلی و نیمی‌از افراد بدون پوشش می‌شود!
خب حالا یک نیم نگاهم به وضعیت سرمایه فوت در بیمه‌های عمر و تامین آتیه در کشور خودمان داشته باشیم. به عنوان مثال در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد سقف سرمایه فوت به هر علت ۲۵۰ میلیون تومان است که اگر خدای نکرده فوت به علت حادثه باشد ۲۵۰ میلیون تومان دیگر نیز به مبلغ اولیه اضافه می‌شود که به ذی نفعان یعنی وراث متوفی تقدیم می‌شود. البته اگر بخواهیم نگاهی سینمایی به مقوله سرمایه فوت در ایران داشته باشیم باید بگوییم که کارشناسان تیزبین بیمه‌های عمر در شرکت‌های مختلف با شم بالای کارآگاهی خودشان در داستانهای واقعی جنایی بارها مچ سواستفاده کنندگان از بیمه عمر را گرفته اند و نگذاشته اند تا عده ای که از فیلمهای سینمایی برداشتی بد و غلط دارند به اموال عمومی‌دستبرد بزنند! خلاصه کلام اینکه این فیلم سینمایی جذاب که درونمایه ای مرتبط با بیمه عمر دارد را ببیند و پی به ارزشمند و ضروری بودن آن ببرید!


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20201 نظرات مشتریانآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند