بیمه عمر؛ کت و شلوار تک دوز!

جولای 27, 2020بیمه عمر

بیمه عمر و دانستنی‌های جالبش چه برای فروشندگان و چه برای مشتریان، تمامی‌ندارد. معصوم ضمیری مدیر خوشنام صنعت بیمه، گفتنی‌های شنیدنی پیرامون این موضوع دارد.

معصوم ضمیری مدیرعامل موفق بیمه پاسارگاد در گفتگوی تصویری که به تازگی داشته نکات جالب توجهی گفته که برای شما بازنشر می‌کنیم.

این مدیر ارشد صنعت بیمه معتقد است که بیمه عمر یک کالای منحصر به فرد است و نمایندگان بیمه باید جهت فروش آن، مختصات دقیق خریداران این کالای ارزشمند، نظیر شرایط اقتصادی و مطالبات آنها را درنظر بگیرند. او در ادامه با مثالی عامیانه لب کلام را بیان می‌کند: فروش بیمه عمر مانند فروش کت و شلوار سری دوزی نیست که خط تولید یکسان داشته باشد بلکه مانند فروش کت و شلوار تک دوزی است که فروشنده باید ویژگی‌های منحصر به فرد هر فرد خریدار را مدنظر قرار دهد.

آقای ضمیری در ادامه با تشبیه فعالیت فروشندگان بیمه و پزشکان که هر دو متکی بر گفتگوی متقابل برای درک نیازهای فرد بیمار یا متقاضی است، از ضرورت تربیت شبکه فروش با دانش و دلسوز سخن می‌گوید. وی معتقد است که زیرساختهای چنین شبکه فروشی در شرکت بیمه پاسارگاد که بزرگترین شبکه فروش را دارد، به نحو مطلوبی فراهم شده است.

پیش تر در مطلب مفیدی پیرامون روش‌های اقساط بیمه عمر با شما مخاطبان عزیز سخن گفته ایم.


پست های مرتبط

تهعدات بیمه عمر
جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر؟

آگوست 19, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از ویژگیهای بیمه عمر امکان آگاهی متقاضی بیمه عمر از جزئیات آن، پیش از صدور بیمه است. این امکان از طریق جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر میسر می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی جدول محاسبات یا جدول پیشبینی تعهدات بیمه عمر بپردازیم.

ادامه مطلب
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر انفرادی؛ از صفر تا صد

آگوست 5, 20200پسندیدنبیمه عمر

بیمه عمر، انواع مختلفی دارد. تقسیم بندی بیمه عمر به بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر گروهی، یکی از تقسیم بندی‌های بیمه عمر است. این انواع شامل بیمه عمر آنلاین و غیر آنلاین نیز می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع بیمه عمر انفرادی بپردازیم.

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند