بیمه سلامت ۱۹ میلیارد تومان برای درمان بیماران خاص در قم هزینه کرد

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، محمدرضا فخاریان قمی‌ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به قانون بیمه اجباری سلامت اظهار داشت: افرادی که فاقد هرگونه بیمه‌ای هستند از ابتدای آبان ماه تا ۶ ماه فرصت دارند تا نسبت به تحت پوشش قرارگرفتن در بیمه سلامت اقدام کنند.

وی بابیان اینکه روند توسعه زیرساخت‌های سلامت در ایران مستمر و روند افزایشی به خود دارد،افزود:طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی به‌صورت نسبی در سطح مراکز درمانی استان جنبه عملیاتی به خود گرفته و با سرعت قابل قبولی درحال‌توسعه است.

مدیرکل بیمه سلامت قم بابیان اینکه ۴۰ میلیون نفر از مردم کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند که ۶۰۶ بیمارستان به خدمات درمانی به آن‌ها ارائه می‌دهند،تصریح کرد: ۴ دهک اول جامعه به‌صورت رایگان در این طرح بیمه‌شده و از دهک‌های بالای جامعه به‌تناسب حق بیمه دریافت خواهد شد.

فخاریان قمی‌گفت: ۴۳ هزار مرکز کوچک و بزرگ مرتبط با درمان و بهداشت طرف قرارداد با بیمه سلامت در سطح کشور بوده و ۳۳ هزار پزشک نیز در این رابطه به خدمات‌رسانی مشغول هستند.

وی بابیان اینکه سال گذشته ۱۹ میلیارد تومان برای درمان بیماران خاص درقم هزینه شده است،تصریح کرد:متوسط هزینه درمان در استان قم به‌صورت ماهانه ۱۶ میلیارد تومان است،هزینه درمان بیماران خاص به‌صورت ۱۰۰ درصدی توسط بیمه سلامت تأمین می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت قم بابیان اینکه بیش از ۳۶۴ هزار نفر از مردم قم تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند،خاطرنشان کرد: سال پیش ۱۹۴ میلیارد تومان برای درمان بیمه‌شدگان استان هزینه شد،بیمه سلامت ایران سال ۹۷، ۱۴۶ هزار میلیارد ریال برای درمان افراد تحت پوشش هزینه کرده است.

انتهای پیام/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند