بیمه سلامت ۱۹ میلیارد تومان برای درمان بیماران خاص در قم هزینه کرد

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، محمدرضا فخاریان قمی‌ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به قانون بیمه اجباری سلامت اظهار داشت: افرادی که فاقد هرگونه بیمه‌ای هستند از ابتدای آبان ماه تا ۶ ماه فرصت دارند تا نسبت به تحت پوشش قرارگرفتن در بیمه سلامت اقدام کنند.

وی بابیان اینکه روند توسعه زیرساخت‌های سلامت در ایران مستمر و روند افزایشی به خود دارد،افزود:طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی به‌صورت نسبی در سطح مراکز درمانی استان جنبه عملیاتی به خود گرفته و با سرعت قابل قبولی درحال‌توسعه است.

مدیرکل بیمه سلامت قم بابیان اینکه ۴۰ میلیون نفر از مردم کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند که ۶۰۶ بیمارستان به خدمات درمانی به آن‌ها ارائه می‌دهند،تصریح کرد: ۴ دهک اول جامعه به‌صورت رایگان در این طرح بیمه‌شده و از دهک‌های بالای جامعه به‌تناسب حق بیمه دریافت خواهد شد.

فخاریان قمی‌گفت: ۴۳ هزار مرکز کوچک و بزرگ مرتبط با درمان و بهداشت طرف قرارداد با بیمه سلامت در سطح کشور بوده و ۳۳ هزار پزشک نیز در این رابطه به خدمات‌رسانی مشغول هستند.

وی بابیان اینکه سال گذشته ۱۹ میلیارد تومان برای درمان بیماران خاص درقم هزینه شده است،تصریح کرد:متوسط هزینه درمان در استان قم به‌صورت ماهانه ۱۶ میلیارد تومان است،هزینه درمان بیماران خاص به‌صورت ۱۰۰ درصدی توسط بیمه سلامت تأمین می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت قم بابیان اینکه بیش از ۳۶۴ هزار نفر از مردم قم تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند،خاطرنشان کرد: سال پیش ۱۹۴ میلیارد تومان برای درمان بیمه‌شدگان استان هزینه شد،بیمه سلامت ایران سال ۹۷، ۱۴۶ هزار میلیارد ریال برای درمان افراد تحت پوشش هزینه کرده است.

انتهای پیام/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند